banner84

Başkan Böcek'in Ankara temasları

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ankara temasları kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret etti.

Başkan Böcek'in Ankara temasları

Temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Genel Merkez’de ziyaret etti. Başkan Böcek, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Antalyalı hemşehrilerine selamlarını ileten Başkan Muhittin Böcek, “Genel Başkanım Sayın Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek belediye çalışmalarımızı, projelerimizi anlattım. Antalyamız için gece-gündüz demeden çalıştığımızı, planlı, kurallı, kimlikli kenti inşa etmek için gayret gösterdiğimizi ifade ettim. Kendisinin tüm Antalyalı hemşehrilerimize selamları var” dedi.Başkan Muhittin Böcek, kimseyi ötekileştirmeden birlik ve beraberlik içinde Antalya için var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

AKŞENER ZİYARETİ

Başkan Böcek,İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ziyareti esnasında '' Millet İttifakı ortağımız İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i ziyaret ettik. Sayın Akşener’le Antalya’mızda “Biz birlikte yaparız” anlayışıyla gerçekleşen çalışmalarımızı paylaştım. Sayın Akşener de tüm Antalya’ya sevgi ve selamlarını iletti '' dedi.

ATA DOSTUNA TEŞEKKÜR 

Böcek,Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile bir araya geldi. Böcek ziyaret ile ilgili '' Tedavim süresince ilgisini hiç esirgemeyen Ata dostum Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nu  ziyaret ederek desteği için teşekkürlerimi ilettim. Kendisine nazik evsahipliği için ayrıca teşekkür ediyorum'' açıklamasında bulundu '' dedi.

YAVAŞ'TAN ANTALYA'YA SELAM

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı da ziyaret eden Böcek, sosyal medya hesabından ''Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'ı ziyaret ederek tedavi sürecimdeki ilgisi ve desteği için teşekkür ettim. Mansur Başkanım Antalya'ya selamlarını iletti'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 23:29
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107