banner84

'Biz her zaman beraber olacağız'

Alanya'da düğünlere katılan, mahallelerde partililerle buluşan AKP'li Çelik, "Seçimden sonra Alanya'ya gelecek misiniz?' diye bir soru sormanızı istemiyorum. 5 yıl Alanya'yı birlikte yöneteceğiz" dedi

'Biz her zaman beraber olacağız'
VE AK Parti'nin 28 yaşındaki milletvekili adayı Sena Nur Çelik, bir günde 15 programa birden katılıyor. Sabah saat 08.30'da mesaiye başlayan AK Parti Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, bir yandan düğün, bir yandan cenaze, bir yandan taziye derken, partisinin Antalya Seçim Koordinasyon Merkezi'nin de yaptığı mahalle toplantılarına katılarak, vatandaşlarla buluşuyor. Vatandaşların derdiyle dertleşen, sevinçleriyle sevinen Sena Nur Çelik, seçmenlerin yaşadığı sorunların çözümü noktasında da jet hızıyla çalışıyor. 
"HEPSİNİ ÇÖZECEĞİZ"
SEÇMENLERE AK Parti'nin 13 yıllık iktidarı döneminde Alanya, Antalya ve Türkiye'ye yaptığı hizmetleri de anlatan Çelik, yeni dönemde yapılacak olan projelerden de söz ediyor. Önceki gün Demirtaşlılarla da buluşan Çelik, "Sizlerden seçimden sonra Alanya'ya gelecek misiniz?' yönünde bir soru beklemiyorum. Ben sizinle birlikteyim. Bugün nasıl sizlerin arasındaysam, yarın da aranızda olacağım. Yeter ki bize destek olun. Biz güçlü olursak, sorunları güçlü bir şekilde çözeriz. AK Parti hizmet partisidir. AK Parti millet partisidir. Milletsiz AK Parti, AK Parti'siz millet olmaz" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2015, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107