banner84

Böcek CHP ziyaretinde bulundu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek,  CHP İlçe Teşkilatı'nı ziyaretinde parti binası önünde karşılandı. Muhittin Böcek,  "2 günlük Alanya programımız var. Sonra programlarımıza devam edeceğiz. Sivil toplum örgütleri ile programlarımız var. Alanya’nın sorunlarını dinleyeceğiz" dedi.

Böcek  CHP ziyaretinde bulundu

"KARARLILIKLA DEVAM ETTİRECEĞİZ"

Kendisini Alanya'da daha çok görmek istediğini belirten bir partilinin sözleri üzerine Böcek, "Köyler hep mahalle oldu. Onlarla ilgili sorunları muhtarlardan da dinleyeceğiz. Bu süreçte bahanemiz yok ama çok etkinlikleri Korona virüs yüzünden iptal ettik. Sosyal mesafeler ile ilgili bazı kurallar vardı bunları ihmal etmeden yolumuza devam edeceğiz. Pandemi süreci ülkemizde dünyada böyle. 2020 yılında çok toplantı yapmadık ama biz çalışmalarımızı aynı azim ve kararlılıkla devam ettireceğiz. Yarın mahalle muhtarları ile görülerek gereğini yapacağız" dedi.

"EN ÖNEMLİ SORUN MÜLKİYET İLE İLGİLİ"

Bir partilinin Mahmutlar'a kültür merkezi istemesi üzerine Böcek, "Alanya’da 16 belde belediyesi kapandı. Burada en önemli sorun mülkiyet ile ilgili. Alanya’da ticaret odasının yanında bir bina var orayı etüt merkezi haline getireceğim. Alanya'ya geldiğimde sizlerle toplantılar yapacağım mekanlar düşünüyorum.  Büyükşehir Belediyesi olarak kreşler de açacağım" diye konuştu. –HABER MERKEZİ

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107