banner129

'Borçla hizmet olmaz'

SP İlçe Başkanı Sarıca borçlanma eleştirisinde bulundu. Sarıca, Menderes Türel döneminde Büyükşehir Belediyesi’nin 6 milyar borçlandığını ve şimdiki CHP’li belediyenin de bu borçlanmayı devam ettirdiğini belirterek, “Borçlanmadan kendi öz kaynaklarımızla hizmet üretmek zorundayız. Borçla hizmet olmaz, büyüme olmaz” dedi.

'Borçla hizmet olmaz'

Saadet Partisi (SP) ilçe binasında haftalık olağan açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca, her ürüne zam geldiğini ancak asgari ücret ve emekli maaşlarının değer kaybettiğini söyledi. Sarıca, "TÜİK özelleştirilirse, devletten bağımsız bir kurum haline getirilirse o zaman gerçek enflasyon rakamlarını görebiliriz.” dedi.
'TABLETİ VE BİLGİSAYARI OLMAYAN ÖĞRENCİ KALMASIN'
Muhalefetin ve genel başkanları Temel Karamollaoğlu’nun uzaktan eğitimde birçok öğrencinin tablet ve bilgisayarının olmamasını  sürekli dillendirmesinin ses getirdiğini aktaran Sarıca, “Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’de ‘İsteyene tablet, isteyene bilgisayar vereceğiz’ dedi. İnşallah uzaktan eğitimde tableti ve bilgisayarı olmayan bir tane öğrenci kalmaz” diye konuştu. -Özgür YILMAZ
 

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107