banner84

Çalıkuşu destek istedi

CHP Alanya ilçe teşkilatı ve CHP Antalya Milletvekili Adayı Figen Çalıkuşu Cuma Pazarı'nı gezerek 24 Haziran seçimlerine destek istediler.

Çalıkuşu destek istedi
Mevlüt UYGUR
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı ve CHP Antalya Milletvekili Adayı Figen Çalıkuşu Cuma pazarını gezerek pazarcılarla ve vatandaşlarla sohbet ederek 24 Haziran seçimlerinde CHP'ye destek istediler. Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan CHP İlçe Başkanı Çorbacı, "Bugün mübarek günde Cuma Pazarı'nı ziyaret edelim dedik. Esnafımızla Alanya'da yaşayan bütün alışveriş yapan vatandaşlarımız ile selamlaşalım istedik. Biliyorsunuz CHP İlçe Örgütü olarak çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Sayın Genel Başkan Yardımcımız Çetin Osman Budat 2 gün Alanya'mıza geldi. Arkasından CHP'nin emektarı geçen dönem milletvekilliğini kıl payı kaçıran bu dönem kesinlikle seçileceğine inandığımız Figen Çalıkuşu aramızda. Bugün onla beraber bütün merkezi  beraber gezeceğiz. Çalışmalarımız çok iyi. Tepkiler olumlu. Tabiki ufak tefek bizden olmayan kişilerden tepkiler olacak. Bunu da gayet saygı çerçevesi ile kendimizi anlatmaya çalışıyoruz.  24 haziranda mutlaka Muharrem İnce'yi Cumhurbaşkanı yapacağımıza eminiz" dedi. 
İFTARA DAVET
Başkan Çorbacı vatandaşları yarın yapılacak iftara da davet ederek, "Konyaaltı Belediye Başkanımızın da katımı ile Cuma Pazarı'nda iftar yemeği vereceğiz, tüm Alanya halkımızı bekliyoruz " ifadelerini kullandı.
'TOPRAKLAR BİZİ BEKLİYOR'
Antalya Milletvekili Adayı Figen Çalıkuşu da ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Güzel bir Haziran sabahındayız. Güzel günler bizi bekliyor. Bu coğrafyada yaşayan bizler siyaseti bir kenara bırakıp  dertlerimiz için konuşabilmemiz lazım. Hangi partiden olursak olalım hangi görüşten olursak olalım dertlerimiz aynı. B AK Partili bir arkadaşımız CHP'liden ucuza mı mazot alıyor. Dertlerimiz aynı.  Bizim dertlerimiz aynı. Siyasette bu dertlere çare bulma yoludur. 16 Yıldır ülkeyi yöneten bir anlayış ve ülkenin geldiği durum belli. 16 Yıl önce verdikleri vaatlerin aynılarını veriyorlar. Doğru güzel işler  yaptığınız zamanlar vardı . O anlamda AK Parti'ye gönül veren tüm yurttaşlarıma saygımız sonsuz. Ama şuanda doğrular bitti. Bir tüketim zamanı vardır. Biz çok güçlü geliyoruz. Meydanlardaki coşku gerçek bir coşku. Belediyelerin yazdıkları talimatlar ile vatandaşlar orada toplanmıyor. CHP çok güçlü bir programla geliyor. Bu topraklar yeniden coşacak. Yeniden tarımla barışacağız. Bir yıl  öncesinden çiftçimizin hangi ürünü ekeceğini belirleyeceğiz. Onun desteğini vereceğiz. Mazaktaki vergiyi indireceğiz. Gübre ve ilaçlamada tam desteği salacağız. Bosna Hersek2e gidip onların 1  Euro’su için 6 liramızı vererek tonlarca buğday almayacağız.  Burada ekeceğiz. Bizi bekliyor topraklar. Müjdeler olsun CHP geliyor. Doğrular her zaman geliyor" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107