banner84

‘Camisine sahip çıkmayanlarla hesaplaşacağız’

Alanya’da camiye gelen haciz ihbarnamesi sonrasında Arıkan sert tepki göstererek, ‘Siyaset yaparken dini kullanıp Alanya’da Camisine sahip çıkmayanlarla sandıklarda hesaplaşacağız’ dedi.

‘Camisine sahip çıkmayanlarla hesaplaşacağız’

Alanya’nın Kestel Mahallesi’ndeki camiye  CK Akdeniz Elektrik tarafından haciz ihbarnamesi gönderilmesi  sonrasında İYİ Parti İlçe Başkanı  Alper Arıkan sert tepki gösterdi.
‘HESAPLAŞACAĞIZ’
‘Siyaset yaparken dini kullanıp Alanya’da Camisine sahip çıkmayanlarla sandıklarda hesaplaşacağız’ diyen Arıkan, konuyu bizzat mahalle sakinlerinden dinlediklerini ve hayretle karşıladıklarını söyledi.
Arıkan, “Değerli hemşehrilerim, dün Kestel Mahallemizde akıl almaz bir konuyu bizzat şahit olan vatandaşlarımızdan dinledik. Meydanlarda elinde kutsaliyetimiz Kuran-ı Kerim ile miting yapan hükümetin ve Türk-İslam ülküsünü dilinden düşürmeyen ortağının iktidar olduğu Alanya’mızda bu soğuk kış günlerinde camimize milleti sömüren CK Akdeniz tarafından elektrik borcu haciz ihbarnamesi gönderilmesini hayretle karşıladık” diye konuştu.
‘HERKES ‘BOZKURT’ İŞARETİ YAPABİLİR’Bozkurt işaretine yüklenen anlamı idrak etmeye davet eden Arıkan, “Efendiler, beş parmağı olan herkes ‘Bozkurt’ işareti yapabilir. Bizler seçim kazanınca zafer konuşmalarında Bozkurt yapan Alanya Belediyesini ve yöneticilerini merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in Bozkurt işaretine yüklediği anlamı idrak etmeye ve anlamına mazhar yaşamaya davet ediyoruz” dedi.
‘AK PARTİ’NİN ŞIMARIK ÇOCUĞU’
Arıkan,yerel siyasetçilerle de hesaplaşacağını belirttiği açıklamasının devamında, “AK Parti’nin şımarık çocuğu CK Elektrikle de, camilerimize sahip çıkmayan siyasal İslamcılarla da, kendi mahallesinde camisini yetim bırakan yerel siyasetçilerle de hesaplaşacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169