banner129

CHP'den 2 yaylaya ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü Antalya Milletvekili Rafet Zeybek ile birlikte Alanya'nın doğu yaylalarını ziyaret etti.

CHP'den 2 yaylaya ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı, yayla ziyaretlerine yeniden başladı. Antalya Milletvekili Rafet Zeybek ile birlikte Alanya'nın doğu yaylarındaki ziyaretlerine başlayan CHP'nin ilk durağı Çökele Yaylası oldu. CHP ekibi Çökele Yaylasında, vatandaşların sorunlarını dinledikten sonra Gökbel Yaylası'na geçti. 
ESNAFLA SOHBET ETTİLER
Gökbel halkıyla bir araya gelen Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İlçe yöneticileri ve mahalle temsilcileri yöre halkının ve muhtarların sorunlarını dinleyerek notlar aldılar. Ardından Gökbel pazarını ziyaret eden ekip pazar esnafıyla sohbet ederek istek ve şikayetlerini dile getiren esnafın sorunlarına en kısa sürede çözüm bulacaklarını belirttiler. 
TEMASLAR KURULACAK
Yayla gezi programlarına önüzümdeki günlerde de devam edeceğini belirten CHP Alanya İlçe Örgütü halkın sorunlarını yerinde tespit ederek vatandaşa en iyi hizmetin sunulması hususunda Büyükşehirle yakın temaslar kuracaklarını dile getirdiler.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107