banner84

CHP yemekte buluştu

CHP Alanya İlçe Teşkilatı yaklaşan ön seçim öncesi düzenlediği yemekle aday adaylarını Alanya'da buluşturdu.

CHP yemekte buluştu
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı, Cumartesi akşamı Doğanay Otel'de 'İktidara Yürüyüş' adı altında kaynaşma yemeği düzenledi. Geceye, CHP Eski Genel Başkanı ve Milletvekili Deniz Baykal, Eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Eski Antalya İl Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Cavit Arı, Antalya İl Başkanı Semih Esen, CHP Alanya İlçe Başkanı Şengül Yeşildal ve yönetimi, CHP Kadın ve Gençlik Kolları, 7 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde Antalya Bölgesinden Aday adayı olan isimler, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.
"7 HAZİRAN EN ÖNEMLİ SEÇİMDİR"
GECEDE konuşan CHP İlçe Başkanı Şengül Yeşildal, "Büyük Türk Milleti artık bu gaflet uykusundan uyanmanın zamanı gelmedi mi? Seni etnik gruplara bölüp, kurduğun son Türk devletini bölmek, parçalamak isteyen dalalet ve hatta ihanet içinde ki iktaidar sahiplerine dur demenin zamanı gelmedi mi? 7 Haziran seçimi, Türkiye Cumhuriyeti tarhinin en önemli seçimidir. Cumhuriyetmizi ya devam edecek, ya da rejim değişikliğiyle meçhule doğru yol alacaktır. İç güvenlik kanunu adı altında çıkarılmaya çalışılan yasa Hitler Almanya'sından kopya çekilerek hazırlanmıştır. Anayasa Mahkemesi'nin başkanlığına polis akademisinden başkan seçtiren iktidar sahipleri bağımsız yargıyı yok ederek, yargı mensuplarını kendine bağlı kapı kulları etmek yetmemiştir, bu yasa ile polise, kaymakama, valiye yargıç yetkisi vererek, yargısız infazları, faşist polis devleti olmanın yolunu açmaya çalışmaktadırlar" dedi.
"BEN OLDUKÇA MUTLUYUM"
CHP Eski Genel Başkanı ve Milletvekili Deniz Baykal, "Sizlerle bir araya gelmiş olamak benim ve hepimiz için büyük bir fırsat. Ben eski bir genel başkanı olarak buradayım ama bende bir aday adayıyım. Bu fırsatı feğerlendirip buraya gelemeyen arkadaşların vay haline. Biz çok güzel bir seçim çalışması yapıyoruz. Bu seçim dönemi bundan öncekilerden bir başka. Seçim heyecanı çok büyük. Heyecanınızı ve coşkunuzu görüyorum. Bu çok sevindirici bir olay. Hiç bir siyasi partide böylesi bir ddurum söz konusu değil. Bunun altında hepimizin emeği var. Bu çok olumlu bir tablo yaratmıştır. Buna tanık olduğum için oldukça mutluyum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2015, 19:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107