banner84

CHP’den en anlamlı kahvaltı

CHP Kadın Kolları, Anneler Günü münasebetiyle Alanya Huzurevi’ndeki anneleri Harbour Restoran’da verilecek kahvaltıda buluşturuyor.

 CHP’den en anlamlı kahvaltı
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Zuhal Sirkeli, Anneler Günü münasebetiyle bir açıklama yaptı. CHP Kadın Kolları olarak Anneler Günü nedeniyle Alanya Huzurevi’nde kalan tüm anneleri kahvaltıya davet ettiklerini söyleyen Sirkeli, “Kahvaltı programımız, 9 Mayıs Cumartesi günü 10.00 ila 13.00 saatleri arasında İskele Harbour Restoran’da yapılacak” dedi. Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar gününün Anneler Günü olarak kutlandığını söyleyen Sirkeli, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 
 “Annelerimizin çoğunun çocuğu işsiz, kadına şiddetin durmadığı, boşanmaların arttığı, engelli annelerine sahip çıkılmadığı, kız çocuklarının çocuk gelin, erkek çocukların olsa olsa çırak olur zihniyeti ile yetiştirilmeye yönlendirildiği karanlık bir tabloda Anneler Günü’nü kutluyoruz. Evlatlarına, yemeyip yediren, içmeyip içiren, canından can veren annelerimiz binlerce kayıp çocuk sayısı ile utanca sahne olan ülkemizde gözü yaşlı kayıp evlatlarını arıyor. Ülkemizin 13 yıldır içinde bulunduğu karanlık ancak çağdaş, ilerici, modern, duyarlı annelerimizin destek ve kararlılığı ile aydınlığa dönüşecektir. CHP iktidarında annelerimiz hak ettiği onurlu yaşamına ve toplumsal gücüne mutlaka kavuşacaktır.”
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2015, 19:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107