banner84

Elvan; 'İstikrar ve huzuru sağladık'

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, "AK Parti Türkiye’nin her yerinde aynı konuşuyor. Biz Türkiye’de hem istikrarı, hem de huzur, barış ve kardeşlik ortamını sağladık” dedi

Elvan; 'İstikrar ve huzuru sağladık'
Doğu ve Güneydoğulu işadamlarıyla bir araya gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, AK Parti iktidarının ülkede hem istikrarı sağladığını, hem de huzur, barış ve kardeşlik ortamını getirdiğini söyledi. 
“AK Parti, bu kadar büyük bir mücadele gerçekleştirirken Marksist bir ideolojiye sahip olan BDP vatandaş üzerinde baskı yapmaya başladı" diyen Elvan, AK Parti milli iradeden yana tavır koyarken, HDP’nin ise vesayet anlayışıyla hareket ettiğini söyledi. HDP’nin bugünlerde ise saygı sınırını aşan bir tutum ve davranış içerisinde olduğuna dikkat çeken Lütfi Elvan, “Sizler hep değerlerinize bağlı kaldınız. Ama HDP’nin üst yönetimine bakın onlar Diyarbakır’da ayrı, İstanbul’da ayrı konuşuyor. AK Parti ise Türkiye’nin her yerinde aynı söylem içinde. AK Parti’nin gerçekleştirdiği reformları kim gelirse gelsin gerçekleştiremezdi. Onları ancak Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu gerçekleştirebilirdi. Türkiye’nin önü parlak Güneydoğu çok daha iyi konuma gelecek. HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Diyanet İşlerini kapatacağını söylüyor. Bunun anlamı ne biliyor musunuz artık camilere imam arayacaksınız.  Bugün çıkıyor Diyaneti kapatacağım diyor. Bir başka şey daha söylüyor. Kudüs Yahudilerin Kutsal yeri diyor. Kudüs Müslümanların Kutsal Yeri değil mi? ‘Kudüs Yahudilerin kutsal yeri, Mekke Müslümanların kutsal yeri ise Taksim bizim kutsalımızdır’ diyor. Taksim Meydanı ile Mekke’yi bir tutuyor. bilemiyorum hangi ibadeti yapacak Taksim Meydanı’nda? Bunların anlayışını iyi bilmeniz gerek" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2015, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107