banner84

'Gazipaşa hak ettiği yere gelecek'

Gazipaşa'da seçim çalışması yürüten Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ziyaretlerine AK Parti seçim ofisinden başladı

'Gazipaşa hak ettiği yere gelecek'
Kendisini karşılamaya gelen vatandaşları selamlayarak seçim ofisine gelen Çavuşoğlu, seçim ofisi önünde bekleyen vatandaşlara seslendi. Gazipaşa'ya her gelişinde enerji dolduklarını söyleyen Çavuşoğlu, Gazipaşa'yı her yerde örnek gösterdiğini dile getirdi. Çavuşoğlu "Sizlerin bize verdiği destek güven Gazipaşa'ya yönelik sorumluluğumuzu gösteriyor. Biz Gazipaşa'ya sadece seçim zamanında gelmiyoruz, oy için gelmiyoruz. Her fırsatta her bayramda geliyoruz. Bizim için burada bayram namazı kılmak bir ayrıcalıktı" dedi. 
GAZİPAŞA'NIN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK
Gazipaşa'ya hizmet etmekten büyük bir onur ve gurur duyduğunu dile getiren Çavuşoğlu, "Gazipaşa'nın hayallerini hep birlikte gerçekleştirdik. Bakın yollara, Antalya-Mersin karayolunda 15 tünel bitti. Diğer tüneller için çalışıyoruz. Havaalanı dediler. Açılmaz dediler ama biz olur dedik, yaptık. Şimdi kapasitesi ne kadar büyüyecek, hangi ülke gelecek onları konuşuyoruz. Haziran ayında daha da artacak rekora gidiyor. Su yok dediler. Baraj yapacağız dedik, olmaz dediler. Biz olur dedik ve Gökçeler Barajını 3 yılda yaptık, şimdi sulama projesini yapıyoruz. Bazıları endişe içerisinde ama her köyü mahalleye suyu ulaştıracağız. Sizleri ve bereketli toprakları susuz bırakmayacağız" diye konuştu. 
EĞİTİMDE DE TURİZMDE DE HAK ETTİĞİ PAYI ALACAK
Gazipaşa halkının eğitime önem verdiğini ve çocuklarını zor şartlarda okutulduğunu dile getiren Çavuşoğlu, "Gazipaşa'da 16 yılda yapılan okul derslik sayısında rekor artış var. Bizim Gazipaşa'ya fakülte sözümüz vardı, yaptık mı? Eylül'de yeni eğitim sezonunda Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesini bir sonraki gelişimizde inşallah açacağız. Gazipaşa'da turizmde de hak ettiği payı alacak. Güzel yatırımlarla ve çevreyi koruyarak Gazipaşa'nın turizmde hak ettiği seviyeye çıkacağız" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 17:19
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107