banner84

'Güney söylediklerine kendisi inanıyor mu?'

Büyükşehir Koordinatörü Güney'in, 'Yücel'in açıklaması talihsizliktir' yönündeki sözlerine yanıt veren Başkan Yücel, "Hüseyin Güney, kendi söylediğine kendisi inanıyor mu?" dedi

'Güney söylediklerine kendisi inanıyor mu?'
Alanya Belediyesi'nin haftalık olağan encümen toplantısı Başkan Adem Murat Yücel'in başkanlığında encümen salonunda gerçekleştirildi. Birim amirlerinden gelen talepleri masaya yatırıp, karara bağladıklarını açıklayan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya'daki halk otobüsleri ve Oba'daki sahil büfelerinin devrine ilişkin yaşanan tartışmaları da değerlendirdi. Mecliste Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in ardından Büyükşehir Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney'in, "Adem Murat Yücel'in otobüsler ve plajlardaki büfelere ilişkin açıklamaları talihsiz bir açıklamadır. Biz AK Parti olarak dil, din ve cinsiyet ayrımı yapmıyoruz. Adem başkanın insanları ayrıştırmasını da doğru bulmuyorum" yönündeki sözlerine yanıt veren Yücel, "Biz 3 yıllık görev süremizde bu şehirde rüştümüzü ispatladık. Eğer Hüseyin Güney kendi söylediklerine kendisi inanıyorlarsa benim bu konuda söyleyecek başka sözüm yoktur" dedi. 
'CANLARI NEREYE İSTİYORSA ORAYA VERSİNLER'
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu'nun, 'Sahil büfeleri laçka durumda, Oba'da ki büfelerde konser veriliyor' sözleriyle ilgili de konuşan Başkan Yücel, "İlk önce Oba'nın sahil kontrolünü kim yapıyor ona bi baksınlar, ondan sonra o cevabı bir daha düşünsünler. Oba'yı ALTİD çalıştırmıyor. Aklın yolu birdir. Ben her zaman söylediğim sözlerin yine arkasındayım. Ben bu işin profesyonelce yapılması ve erbabına bırakılıp ALTİD'in çalıştırması taraftarıyım. İster ALTİD'e verirler, ister herhangi bir kuruma. Canları nereye istiyorsa versinler" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 19:17
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107