banner84

'İktidara hazırız'

Geçen hafta Antalya’da düzenlenen ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı ‘Büyük Örgüt Buluşması’nı değerlendiren CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “CHP tüm yöneticileri, milletvekilleri, belediye başkanları ve genel merkezi ile iktidara hazır. Genel merkezimizin bizlere vermiş olduğu talimat doğrultusunda iktidarı yakalayacağız” dedi.

'İktidara hazırız'

CHP İlçe Teşkilatı’nın Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Partiye katılan 2 isme rozetlerinin takılmasının ardından CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ gündeme dair açıklamalarda bulundu. Geçen hafta Antalya'da genel merkez yönetimi, il ve ilçe başkanları ile düzenlenen ‘Büyük Örgüt Buluşması’nda bir araya geldiklerini hatırlatan Karadağ, toplantının asli konusunun iktidara hazırız olduğunu söyledi. Karadağ, “Toplantıda genel başkanımız çok coşkulu bir konuşma yaptı. Aynı zamanda tüm il ve ilçe başkanlarımız, partinin tüm yetkili organları partimizin mevcut gidişatı hakkında bilgiler verdi. Toplantıdan coşkulu olarak ayrıldık. CHP tüm yöneticileri, milletvekilleri, belediye başkanları ve genel merkezi iktidara hazır. Genel merkezimizin bizlere vermiş olduğu talimat doğrultusunda iktidarı yakalayacağız ancak biz yine de erken seçim değil, derhal seçim diyoruz. Gerçekten ülkemizin ekonomik durumu çok çok kötü” dedi. 
“EKONOMİK DURUM BUNLARA EL VERMİYOR”
 Vatandaşların yaklaşan Ramazan ayını da kutlayan Karadağ,  Müslüman aleminin ekonomik sıkıntı çekmeden, savaşlara olmadığı bir ortamda bu ayı geçirmesini diledi. Karadağ, “Bir gerçek var ki o da daha önceki ramazanları hatırlar olduk. Ramazan öncesi tüm ailelerde, bireylerde hummalı bir hazırlık olurdu ama ne yazık ki ülkemizin ekonomik durumu bunlara el vermiyor. Ramazan olağan bir günmüş gibi karşılanmaya başlandı. Ne yazık ki bu Ramazan'da bunları göremiyoruz. Yine de birlik ve beraberlik içerisinde bir Ramazan ayı diliyorum” diye konuştu.  -Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2022, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169