banner129

'İnşallah o da gelir'

AKP İlçe Başkanı Berberoğlu, Denizolgun'un partisine katılacağı yönündeki iddialara ilişkin, "İnşallah gelir. AKP, siyasetin ortak buluşma noktasıdır" dedi

'İnşallah o da gelir'
ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, İlçe Kongresi'nde göreve gelen yeni çalışma arkadaşları ile Öğretmenevi'nde buluşarak, birlikte kahvaltı yaptılar. Böyle kahvaltı gibi organizasyonları sıkça yapacaklarını ifade eden Berberoğlu, "Önümüzdeki süreç zor bir süreç. 2015 yılı seçim var, bunun içinde istekli çalışma temposu gerçekleştirmek içcin enerji topluyoruz. Asil ve yedek ayrımı yapmadan 60 üyemiz ile birlikte seçimde çalışacağız. Seçimde de başarılı olacağımıza inanıyorum" deyi konuştu. 
"AKP BULUŞMA NOKTASI"
SÜLEYMANCI Cemaati Önderi ve Ulaştırma eski Bakanı Arif Ahmet Denizolgun'un, AK Parti saflarına katılacağı yönündeki iddiaları da yanıtlayan Berberoğlu, "İnşallah gelir. Biliyorsunuz biz hep AKP siyasette buluşma noktası olduğunu söylemiştik. Biz bir partiyiz, büyüyen parti olduğu için siyaseten tüm kesimlerin buluştuğu bir nokta. İnşallah herkes AK Partide buluşur" dedi. 
"SAMANLIKLA İĞNE ARAR GİBİ"
SAADET Partisi İlçe Başkanı Sinan Aktaş'ın, Sosyal Güvenlik Kurumu'na ilişkin yaptığı açıklamaya da yanıt veren Berberoğlu, "İlçe başkanlarından bir tanesi Alanya'daki Sosyal Güvenlik Kurumu bina yapımıyla ilgili bir soru yöneltmişti. Bildiğiniz gibi Alanya'da devam eden ilk kez bir ilçede kurulan SGK Müdürlüğü var zaten. Vatandaşlarımızın sorununu çözen, müdürü ve personeliyle tüm vatandaşların sorununu çözüyor. Anca tabii bu binanın taşınması söz konusu. Bu zamanda alabilir, 2015 bütçesine aldırdık. 2015 yılında ihalesi yapılacak, yeni binasında hizmet vermeye başlayacak. Ancak bir yıldır veya iki yıldır, ne zaman açıldı bilmiyorum ama ilk kez SGK Bürosu geldi. Ben burada ilçe başkanlarımıza gerçekten teşekkür ederim, samanlıkta iğne arar gibi bizi arayacak konu aramaya çalışıyorlar, buluyorlar. Ancak enerjilerini yeni projelere için harcasalar, ve Alanya için birşey üretsek, bizim önümüze yeni projeler getirseler bizde elbirliğiyle Alanya'ya katkı sağlasak, verimli olacak" diye konuştu.  
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner134