banner84

İYİ'ler esnafla iç içe

24 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarına "ulaşmadığımız esnaf kalmayacak" sözleriyle başlayan İYİ Partililer ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

İYİ'ler esnafla iç içe
Mevlüt UYGUR
 İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Milletvekili Adayları Levent Dim, Cahit Kocabeyoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Uyar ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri sanayi esnafı ziyaretlerine devam ediyor. Yönetim Kurulu toplantısında Yücel Apaydın'ın "Halk bizden çok çalışıyor." sözlerini basından okuyan vatandaşlar "Vatandaşı takdir eden, düşünen ve emeğini hiçe saymayan İYİ Parti için desteklerimiz devam edecek. Biz bu ülkenin daha iyi olması için elimizden gelen her şeyi yapacağız." diyerek İYİ Parti İlçe Teşkilatına desteklerini gösterdiler.
'BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE ÇOK ÇALIŞIP DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ'
 Halkın bu desteğine kayıtsız kalmayan İlçe Başkanı Yücel Apaydın " Söyledim, yine söylüyorum. Sizler bizden daha çok çalışıyorsunuz. Heyecanınız bizi motive ediyor. Sizin bu heyecanınızı, bu isteğinizi gördükçe insan daha çok umutlanıyor. Bizim inancımız tam. Başaracağız. Gördüğünüz Milletvekili Adayı arkadaşlarımız sizin için çalışmaya hazır. Artık emanet sizin! Bu emanete sahip çıkıp, Türkiye'yi daha iyi bir hale getirmek biz vatandaşların elinde. Çok çalışacağız, birlik ve beraberlik içinde çalışıp daha da güçleneceğiz." diyerek vatandaşla teması sürdüreceklerini ve çalışmalarına hızla devam edeceklerini  vatandaşlara anlattı.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107