banner84

Kadın Kolları Başkanı istifa etti

Er'in görevden alınmasının ardından MHP İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini bırakan Necla Yıldırım, "Emaneti en güçlü şekilde taşımanın başarmanın gururunu yaşıyoruz" dedi

Kadın Kolları Başkanı istifa etti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini dün itibariyle bıraktığını açıklayan Necla Yıldırım, "Siyaset bir emanettir. Emaneti en güçlü şekilde taşımanın başarmanın gururunu yaşıyoruz. Bilinmeli ki Siyasetçinin en asli görevi halkın sesi olabilmektir. Halkın sesi olamayan zihniyetlere söylenecek söz çook. Fakat bu konuşmaların kimseye bir faydası olmayacaktır. Alanya halkı emeğin ve başarının farkındadır ki gücümüze güç katmıştır. 
Gelişmiş ülke insanları; hangi siyasetten gelirse gelsin, önüne konulanı eleştirmeyi de, hakkını vermeyi de bilir. Milletin menfaatleridir öncelik. Kadınlarını yüceltir.
 Emekleri, başarıyı kutlayın. Zor olmasa gerek taktir etmek. Bunları yaşatın güç alın. 
Kadının gücü siyasetin gücüdür. Kadının gücü yarınların teminatıdır. Kadının gücü faziletin ta kendisidir. 
Kadınlarımız, canlarımız. Ülkemizin kaderini bilseler de, bilmeseler de en güzel yarınlara sen ulaştıracaksın. Demokrasiyle gelişmişlik senin eğitimin ve gücünle olacak. Psikolojik savaşla çekiştirilen ülkemde, en başta sen uyanık olacaksın. Zincirin en zayıf halkası olmaktan kurtulacaksın. Şartlar ne olursa olsun, sen güçlü olacaksın. Kadın yükselmezse, toplumun yükselmesi düş olur. Bu rüyadan uyandırmayı da sen başaracaksın. Bunları başardığında daha güzel olacak umutlar. 
Eğitimci kimliğimle milletim adına canla başla çalışacağım.
 Vatan ,millet, bayrak ve Türkiye Sevdalısı olarak ömrümün sonuna kadar davamızın takipçisi olacağım. 
Gördüğüm lüzum üzerine MHP Kadın Kolları Başkanlığı görevimden istifa ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2016, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107