banner129

Karadağ'dan CHP'ye yönelik yapılan eleştiriye sert tepki

CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın CHP’ye yönelik eleştirilerine tepki gösterdi. Karadağ, “CHP işçinin, çiftçinin, köylünün, esnafın, halkın partisi. CHP’yi göremiyoruz gibi bir laf gerçekten körlük işaretidir” dedi.

Karadağ'dan CHP'ye yönelik yapılan eleştiriye sert tepki

Yönetim kurulu toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Coşkun Karadağ, pandemi nedeniyle esnafın çok kötü durumda olduğunu hatırlattı. Pandemiden en çok zararı küçük esnafın gördüğünü aktaran Karadağ, kahvehanelerin pandemi kuralları içerisinde açılması gerektiğini ifade etti. Karadağ, “Genel başkanımız da bu konuyu gündeme getirdi. Bu konuda hemfikiriz. Bunun küçük esnafımızın bir kısmının bir nebze olsun evine ekmek götürmesine yardımcı olacağı görüşündeyim” dedi. 

“TEK ADAMCAĞIZ DEMEK ÇOK ÜZÜCÜ”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na  tek adamcağız demesinin çok üzücü olduğunu söyleyen Karadağ, “Siyaset üslubu açısından buralara düşünmemek gerektiğini düşünüyorum. Özellikle CHP gibi bir partinin olup olmadığı lafı sözü konusu. Yine tek adam siyasetinden bahsetmekte. Gerçekten Cumhurbaşkanı ve de bir siyasi partinin genel başkanı bu tür lafları ettiği zaman elbette ki bunun memurları onun üzerine çıkarak çok daha pervasızca birtakım paylaşımlar yapıyor. Yani bir kavuklu çıkıyor. ‘Ne iş yaptılar’ diyor. Dolayısıyla siyasi üslubun Türkiye'ye yaraşır bir şekilde olması kanaatindeyim. CHP bu devletin sigortası. 100 yıllık bir partimiz var. CHP işçinin, çiftçinin, köylünün, esnafın, halkın partisidir. Dolayısıyla CHP’yi göremiyoruz gibi bir laf gerçekten körlük işaretidir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 15:47
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107