banner84

Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettiler

CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar ve beraberindeki CHP’li ilçe başkanları ile birlikte Ankara’ya Genel Merkez ziyareti gerçekleştirdiler.

Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettiler

BAYAR’IN DAVETİ İLE GİTTİLER
CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar’ın daveti ile Pazar akşamı, Ankara’ya yola çıkan CHP heyeti, Genel Merkez’e bir ziyaret gerçekleştirdiler. CHP Antalya İl Başkanı Bayar’a CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’da ziyarette eşlik ediyor. CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve CHP’li başkanlar Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile bir araya geldikten sonra, CHP MYK Toplantısı’nda hazır bulundular. Ziyarete 11 ilçe başkanı Bayar’a eşlik etti. Serik, Konyaaltı, Demre ve Kepez ilçe başkanları katılım sağlamadı.
“KILIÇDAROĞLU BÖLGEYİ TAKİP EDİYOR”
CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ yaptığı açıklamasında; “İl Başkanımız Nusret Bayar’ın daveti üzerine partimizin Genel Merkez ziyaretini gerçekleştirdik. Sekiz Genel Başkan Yardımcımızla istişare etme fırsatını yakaladık. Daha sonra Genel Başkanımızın başkanlık ettiği MYK toplantısı öncesi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme sağladık. Antalya ve Alanyamızın, bölgemizin tüm sorun ve taleplerine olan bilgi ve ilgileri bizleri ziyadesiyle memnun etti” ifadelerini kullandı.
8 GENEL BAŞKAN YARDIMSI İLE GÖRÜŞTÜLER
CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar ve beraberinde ki on bir ilçe başkanı CHP’li sekiz Genel Başkan Yardımcısı ile görüştü. Genel Başkan Yardımcılarının bölgeye büyük bir takip ve ilgisi olduğunu vurgulayan Karadağ; “Sekiz Genel Başkan Yardımcımızda bölgemize hakim. Kendileri ile Antalya, Alanya ve bölgemize ait hizmetleri ve yatırımları konuştuk. Bu çerçeve de Genel Merkez ziyaretimiz gayet verimli geçti” dedi.
Karadağ’ın Ankara ziyareti, akşam saatlerinde sona erdi. - Rayıf DOĞRULU

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107