banner84

Kocaman buluşturdu

Partililerle kahvaltıda buluşan AKP'li Kocaman, "Sizlerle olmak, aynı duyguları yaşamak güzel. Siyaset, hizmet aracı olunca tadına doyum olmuyor" dedi

Kocaman buluşturdu
ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) Antalya Milletvekili Aday Adayı Ömer Kocaman, Cumartesi günü partisinin İlçe Teşkilatı'ndaki yöneticiler ile Red Tower Restoran'da kahvaltıda buluştu. İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Işık, Kadın Kolları Başkanı Şükran Çalık, milletvekili aday adayı olan Hüsnü Akçalıoğlu, Hasan Uğur, Habibe Özdil ve Ferdi Çakar'ın katıldığı kahvaltıda partililerin Kocaman'a gösterdiği ilgi görülmeye değerdi. 
"SİZİNLE OLMAK GÜZEL"
BAŞARILI bir yerde birlik ve beraberliğin olduğunu söyleyen AKP'li Kocaman, "Birlik olmazsa, başarı da olmaz. Alanya Yönetimi, birlikte hareket ediyor ve beraberinde başarı da geliyor. İlçe Başkanımız çok çalışkan ve özverili birisi. Kadın ve Gençlik Kolları'ndaki arkadaşlar da öyle. Bürokrasinin içinden gelmeme rağmen siyasete de alıştım. Daima hareket halindesiniz ve insanlarla iç içe oluyorsunuz. İnsanın sorununu çözerek, ona mutlu haber vermek, dünyanın en güzel olayıdır" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2015, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107