banner84

Kocaman'dan istikrar vurgusu

AK Parti Aday Adayı Kocaman vesayetle mücadele ve istikrar konusunda bazı sözler verdi.

Kocaman'dan istikrar vurgusu
AK Parti Milletvekili aday adayı Dr. Ömer Kocaman Antalya`nın fikir ve ilim dünyasına yön veren Sivil Toplum Kuruluşlarına, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatlarına ziyaretler gerçekleştirdi. Bu anlamda bugüne kadar, İHH, Yeryüzü Vakfı, Hak-Yol Vakfı, Semerkand Vakfı, MÜSİAD ve Memur-Sen gibi kurumlara ziyaretlerde bulundu.
Dr. Ömer Kocaman bu ziyaretlerde neden siyasete atıldığı konusunda bilgiler verirken,Türkiye`nin istikrarlı bir şekilde büyüyerek, askeri, bürokratik ve paralel yapı öncelikli olmak üzere sivil her türlü vesayet rejiminden kurtularak uluslararası arenada güçlü, saygın ve demokratik bir ülke olarak yerini aldığını dile getirdi. 
Dr. Ömer Kocaman görüşmelerinde, Orta Asya, Kafkaslar, Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika başta olmak üzere dünyanın dört bir tarafında Türkiye çok yakından büyük bir heyecanla izlendiğini, ülkemizin siyasi, ekonomik ve sosyal istikrarının bu anlamda oldukça kıymetli olduğunu, milli irade üzerindeki  vesayetin tortularından arınmış bir Türkiye`nin bu bakımdan  taçlandığını gören paralel yapının kirli oyunlarının bile ülkemizin yurt dışındaki itibarını  zedeleyemediği özellikle vurguladı.  
STK ziyaretlerinde özellikle görev yaptığı üç kıtada, onlarca ülkede ülkemize olan sevgiyi, muhabbeti ve saygıyı ifade eden Dr. Ömer Kocaman; ülkemizin güçlendikçe dünyanın dört bir tarafında geri bırakılmış ve itilmiş kardeşlerimizin de güçlendiğini, duruşlarının değiştiğinin  altını çizerek AK Parti hükümetlerimizin sosyal, siyasi ve iktisadi alanda gerçekleştirdiği istikrarlı ve başarılı çalışmalarının bu bakımdan oldukça önemli olduğunu ifade etti.    
"AKP TARIMI DESTEKLEMİŞTİR"
Antalya`nın turizm kenti olduğu kadar bir tarım kenti olduğunu vurgulayan Dr. Ömer Kocaman `AK Parti hükümetleri icraatları ile tüm ülkede olduğu gibi Antalya`da da tarım sektörünü ciddi anlamda desteklemiştir. Yeni dönemde ise Antalya`da tarımsal, sanayi ve alternatif tarım ürünleri üzerine çalışmalarla bu destek mutlak surette artarak devam edecektir.` şeklinde konuştu. 
Görüşmelerinde ülkenin geleceğinde olduğu gibi Antalya`nın geleceğinde gençlerin oldukça önemli olduğunu, siyasetçilerin ve bölgemizdeki tüm aktörlerin; Antalyalı gençlerin, bürokraside, siyasette, ekonomide, kültürde ve sanatta önemli görevlere gelmesi için el birliği verilmesinin özellikle altını çizen Dr. Kocaman böyle bir çalışma ile gelecekte gerçek ve güçlü bir Antalya lobisinin kendiliğinden vücut bulacağını belirtti.
Dr. Ömer Kocaman, Haziran ayında yapılacak seçimlerin milli iradenin tam anlamıyla tesisi, ülkenin tam anlamıyla demokratikleştirilmesi ve güçlü Türkiye`nin inşası bakımından kritik ve stratejik öneme sahip olduğunu kuvvetle dile getirerek Antalya il ve ilçe teşkilatlarının bu konuda gayret ve çalışmalarının son derece sevindirici olduğunu ifade etti. 
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2015, 17:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107