banner129

KONUŞMAYI VE ŞOVU SEVMİYOR

Şov yapmayı ve konuşmayı sevmeyen Kaymakam Harputlu sessiz sedasız göreve başladı. Harputlu, karşılama töreni de istemedi

KONUŞMAYI VE ŞOVU SEVMİYOR
Pazar günü Alanya'ya gelen ve kimseyle görüşmeden şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini gezen Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, dün sessiz sedasız makamına giderek göreve başladı. Kaymakam Harputlu'nun talimatıyla Kaymakamlık önünde karşılama töreni düzenlenmedi. Harputlu, Alanya'ya atanan kaymakamlar arasında kendisine karşılama töreni düzenlenmesini istemeyen tek Kaymakam olarak tarihe geçti. Harputlu'nun ilk ziyaretçileri ise gazeteciler oldu.
ALANYA ŞANSLI VE TEMİZ BİR KENT
Alanya Postası Muhabiri Kerim Toksöz'e konuşan Harputlu, Alanya'nın şanslı bir şehir olduğunu belirterek, "Kenti gezdim ve kent çok temiz. Her yer pırıl pırıl. Alanya güzel bir tanıtımla Akdeniz'in en önemli merkezlerinden birisi olacak. Alanya'da hertürlü turizmi yapabilirsiniz. Deniz, kum ve güneş turizminin dışında kayak turizmi, spor turizmi, sağlık turizmi derken doğa turizmine bile Alanya'mız çok müsait. Bundan sonra elbirliğiyle Alanyamızın daha da gelişmesi ve kalkınması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.  
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2017, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107