banner84

Köse'ye yeni görev

AK Parti MKYK üyesi ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse, 'İç Anadolu Bölge Teşkilat Başkanı' olarak görevlendirildi. Yapılan bu görevlendirme sonrası hem Antalya ve Alanya teşkilatları hem de partililer çok sayıda tebrik mesajı yayınladı.

Köse'ye yeni görev


AK Parti teşkilatının Türkiye'nin 7 bölgesindeki teşkilat yapılandırmalarını koordine edilmesi için görevlendirmeler yapıldı. Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir tarafından AK Parti MKYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse'ye yeni görev verildi. Geçen dönem Marmara Bölgesi'ndeki teşkilattan sorumlu olan Mustafa Köse, yeni görevlendirmeyle birlikte artık 'İç Anadolu Bölge Teşkilat Başkanı' görevini yürüterek Anadolu'nun merkezindeki illerde teşkilatlanmaları koordine edecek.
'DEĞİŞİKLİKTE BEREKET OLUYOR'
Milletvekili Mustafa Köse, her bölge için sorumlu olan kişilerin olduğunu belirterek daha önce Marmara Bölgesi'yle ilgili çalışmalar yürüttüğünü söyledi. Yeni görevlendirmeyle İç Anadolu Bölgesi'nde teşkilat çalışmalarını koordine edeceğini aktaran Köse, “Teşkilat Başkanımızla birlikte bu dönem bir değişiklik yapalım istedik. Değişiklikte, harekette bereket oluyor. Böyle düşündük. 14 kişilik ekibimizle birlikte İç Anadolu Bölgesi'yle ilgili teşkilat çalışmalarını koordine edeceğiz" dedi.
'İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜYORUZ'
Görevlendirme sonrası Ak Parti’nin Antalya il ve ilçe başkanlıkları ile partililer çok sayıda tebrik mesajı yayınladı. Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’da sosyal medya hesabından “İnandığımız Yolda Yürüyoruz. İç Anadolu Bölge Teşkilat Başkanı olarak atanan, Antalya Milletvekilimiz ve MKYK Üyemiz Sayın Mustafa Köse'ye yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadeleri ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2021, 12:46
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107