banner84

MHP'de kongre heyecanı

401 delegenin oy kullanacağı MHP İlçe Teşkilatı'nın kongresi yarın gerçekleşecek. Kongreye tek aday olarak çıkacak Türkdoğan'ın yeni yönetim listesinde kimlerin olacağı ise merak konusu.

MHP'de kongre heyecanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı 27 Eylül Pazar günü kongreye gidiyor. MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'ın tek aday olarak çıkacağı kongrede 401 delege oy kullanacak. Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde saat 10.00'da gerçekleşecek kongre, Zimbitlik Mevkii’nde bulunan Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. Kongre öncesinde yönetim listesinde revizyon sinyali veren Türkdoğan'ın, yeni yönetim kurulunda kimlerin olacağı ise merak konusu.
'LİDERİMİZİN TALİMATLARI İLE HAREKET EDECEĞİZ'
Kongre öncesinde açıklamalarda bulunan Türkdoğan, "Kongremizi içinde bulunduğumuz Covid-19 salgın tedbirleri nedeniyle biraz buruk yapacak olsakta MHP İlçe Teşkilatı’mıza yaraşır bir şekilde sağduyu ve coşku ile gerçekleştireceğimize inanıyorum. İlçe başkanlığına geldiğim 4 yıllık görev süremiz boyunca liderimiz, genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda bugüne kadar hareket ettik. Bundan sonraki süreçte de bu kongreden güçlenerek çıkacak olan MHP İlçe Teşkilatı’mız inşallah daha güzel çalışmalara imza atacak" dedi.
 

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107