banner84

MHP'de neler oluyor?

MHP yönetimi, Bahçeli'nin yanında yer alan Ülkü Ocakları eski Başkanı Erhan Çınar'ı ihraç istemiyle disipline sevk etti. Yönetimin bu kararı parti tabanı ve ülkücü camiada soğuk duş etkisi yarattı

MHP'de neler oluyor?
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı Yönetimi, Alanya Ülkü Ocakları eski Başkanı Erhan Çınar'ı ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk etti. Salı günü gerçekleştirilen toplantıda alınan kararın, ilçe kongresinden önce kongre delege listesinin alınması için parti binasına noter getirilmesi gerekçe gösterildiği öğrenildi. 
MHP TABANI ŞOKTA
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye her ortamda açık destek vererek muhaliflerin karşısında yer alan ve Ülkü Ocakları Başkanlığı döneminde yaptığı eğitim faaliyetleriyle ön plana çıkarak duruşu ve karakteriyle kamuoyunun ülkü ocaklarına karşı sempatisini kazandıran Çınar için alınan şok ihraç kararı, parti tabanı ve ülkücü camiada soğuk duş etkisi yarattı. 
HESAPLAŞMA MI, MESAJ MI?
Belediye Meclis Üyesi Hasan Özdemir'in Bahçeli'ye karşı bayrak açarak muhaliflerle hareket ettiği gerekçesiyle partiden ihraç edilmesinin haklı bir karar olduğunu ancak Çınar'ın ihraç için disipline sevk edilmesinin parti içi bir hesaplaşma veya bir mesaj olabileceğini ileri süren bazı partililer, ihraçların sulandırılmamasını istediler.
Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 15:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadık erdem
Sadık erdem - 3 yıl Önce

İnanmıyorum nasıl olur çok talihsiz üzücü bir karar. Bundan sonra amaçlar ve işin rengi belli oldu. ihraç tehditleri ve kararları bir korku kılıcı gibi kullanılacak. umarım yanlış daha fazla ilerlemeden en yakından acilen dönülür

akif
akif - 3 yıl Önce

anlamsiz lakin manidar karar

EMRE AKBAŞ
EMRE AKBAŞ - 3 yıl Önce

Erhan kardeşimiz düzgün efendi kişilikli temiz yüzlü ülkücü partili genel başkana ve davasına bağlı sevilen her kesim tarafından takdir edilen alkışlanan başarılı hizmetleri ile anılan bir bozkurt. disipline sevk gerekçesi partiye noter gelmesi olabilir ama amaç kesinlikle farklı diye düşünüyorum.

ülkücü
ülkücü - 3 yıl Önce

suçu geleceğinin parlak olmasimi? filizlenmeden kes yok et

sabri görgülü
sabri görgülü - 3 yıl Önce

bu karar partiye zarar verir. ihraçlari sulandırır. il teşkilati genel merkez karara dur demeli. teşkilata muhalif kim varsa ihraç etsinler ozaman. olmazki. demekki sadece genel başkana biat etmek yeterli değil teşkilatada muhalefet etmeyeceksin. karardan bu sonuç çıkar

Mustafa demir
Mustafa demir - 3 yıl Önce

Bu turkdogan alanyada mhpyi bitirmeyi kafasina koymuş bu ne saçmalık gelecegi her parlak olan siyasiyi kendi koltuk sevdalaei yüzünden ihrac etmek ne demek aklini basina al türkdoğan yoksa gelecek secimde halktan tokadi yersin.

Hüseyin Atik
Hüseyin Atik - 3 yıl Önce

Erhan çınar gelecekteki tek rakipleri çünkü, ileride belediye başkanı yada ilçe başkanı olabilecek potansiyeldeki en güçlü adaylardan birisi. Önlerindeki rakipleri elemeye çalışmaktan başka birşey değil bu. Ama şu unutulmamalıdır ki Erhan başkan Alanyalı ve Alanyada herkesim tarafından sevilen nadir insanlardan birisi. Alanyalı olmayanların Alanyanın cocuguna zarar vermeye çalışanlara tepkisi sert olacaktır. Son olarak da Adem Murat Yücel = Erhan Çınar

alanyalı ülkücü
alanyalı ülkücü - 3 yıl Önce

süprizmi hayır. daha süpriz olmayacak kararlarda alabilirler. oldu olacak sırayla adem murat yüceli, adem eri, mustafa tunayı, mustafa toksözü mehmet kulayı ve diğerlerini totan ihraç ediversinler.


SIRADAKİ HABER

banner107

banner134