banner84

MHP'li Özkan bombaladı; 'Böyle birlik mi olur?'

MHP eski İlçe Yöneticisi Özkan, "İlçe Teşkilatı'nın kapılarını ülkücülere kapatıyorsunuz, bu şekilde birlikten, beraberlikten ve büyümekten bahsetmek mümkün mü?" diye sordu

MHP'li Özkan bombaladı; 'Böyle birlik mi olur?'
Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'nin imzasıyla İlçe Başkanlığı görevinden alınan Hilmi Er ile birlikte İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevini bırakan Şevket Özkan, "Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Yönetim Kurulu olarak görevden alındık. İlçe Başkanımız Hilmi Er, 18 Ağustos tarihinde basın açıklaması ile bu konuda kamuoyunu bilgilendirmiştir. Destek için orada bulunan ülküdaşlarıma ben de içten teşekkür ederim" dedi. 
"BİRLİKTEN BAHSETMEK MÜMKÜN MÜ?" 
Özkan, "Yıllarını MHP camiasında geçirmiş bir ülkücü olarak tek amacımız MHP'nin, ülkücülerin hükümet kurması, iktidar olması yönündedir. MHP'nin seçimli kurultay yapması ve değişim yönünde eğilimimizin olduğu doğrudur. Ancak ben, adayın kim olacağını değil, sadece kurultayın yapılması gerektiğini benimsiyorum. Milliyetçi Hareket Partisi'nde tıkanıklığın olduğunu sanıyorum. Bunun aşılması gerekmektedir. Kurultay neticesinde seçilecek genel başkana saygı duyarım. Ama Sayın Başkan Hilmi Er'in basın açıklamasını MHP İlçe Teşkilatı'nın önünde yapması, parti binasının basın toplantısı için bizlere açılmamış olmasını esefle kınıyorum, yadırgıyorum. Ülkücüleri kapı dışına iterek birlik ve beraberlik talebinde bulunmak, ipe un sermektir. Görevi devir alan arkadaşlarımız da ülküdaşlarımızdır. Bunlar ve MHP Genel Merkezi, bu tavırla birlik beraberlikten bahsetmektedir. Ülkücüler zaten birlik beraberlik içindedir. Toplumla da birleşmek, kaynaşmak istemektedir. Ama bu şekilde birlikten, beraberlikten büyümeden bahsetmek mümkün değildir" diye konuştu. 
"MHP'NİN İKTİDAR OLMASI ŞART"
Yeni İlçe Başkanlığı görevine atanan Mustafa Türkdoğan'a başarılar dileyen Özkan sözlerini şöyle sürdürdü: 
"Ben şimdiye kadar birlikte görev yaptığım ve bizlere her konuda destek veren ülküdaşlarımıza ve Alanya halkına içten teşekkür ederim. Hangi şartlarda olursa olsun görevi devralan ülküdaşlarımıza başarılar diler, amaç ve niyetlerinin halis duygular beslediğine inanır ve başarılı olmalarını temenni ederim. 
Bu ülke hepimizindir. Ülkede terör olayları artmaktadır. Bu vesile ile hertürlü terörü de kınar, Şehitlerimize Allah'tan rahmet, vatandaşlarımıza sabırlar dilerim. Partimizin bu memleket yanında Türk dünyası için yapacağı çok işler vardır. MHP'nin büyümesi ve iktidar olması şarttır."

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2016, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107