banner84

MHP tabanı şokta

Ülkü Ocakları eski Başkanı Çınar'ın partiye noter getirdiği gerekçesiyle ihraç istemiyle disipline sevk edilmesi geniş yankı uyandırdı

MHP tabanı şokta
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı'nda Ülkü Ocakları eski Başkanı Erhan Çınar'ın kongreden önce partiye noter getirdiği gerekçesiyle ihraç istemiyle disipline sevk edilmesi tabanda geniş yankı uyandırdı. Sadece Alanya Postası'nın duyurduğu haberle ilgili çeşitli platformlarda yapılan yorumlarda Çınar'a destek mesajı yağarken, kararın farklı anlamlar taşıdığı iddia edildi. 
İŞTE O YORUMLAR
 EMRE AKBAŞ: Erhan kardeşimiz düzgün, efendi, kişilikli, temiz yüzlü, ülkücü, partili, genel başkana ve davasına bağlı, sevilen, her kesim tarafından takdir edilen, alkışlanan, başarılı hizmetleri ile anılan bir bozkurt. Disipline sevk gerekçesi partiye noter gelmesi olabilir ama amaç kesinlikle farklı diye düşünüyorum.
ÖZGÜR YÜKSEL: İhraç edin bakalım nereye kadar. Çok yazık.
ERHAN SOYLU: Bazı kişileri anlarım bazı olayları anlarım. Ama Erhan Çınar kardeşimi disipline sevk etmek akıl işi değildir, davacılık hiç değildir. Eski ülkü ocakları başkanına kardeşime yapılan haksızlıktır. Herzaman partinin ve Devlet Bey'in yanında yer almış bir insana bunu reva görmek ne akla ne mantığa sığar, ne de davamızın ilkelerine sığar. Derhal bu hatadan dönülmelidir. Tek kelime ile yazık. Allah davamızın sonunu hayır etsin. 
KERİM MENGİL: Erhan terbiyeli efendi bir kişiliğe sahip olan bir arkadaştı. Sana katılıyorum Erhan Reis. İnşallah hatadan dönülür.
FAHRİ AYDOĞAN: Bekleyin görün bunlar kendilerinide ihraç edecekler. Milletin nezninde zaten ihraç oldular yeter bu ne kardaşim.
ALİ ARSLAN: Hayırlısı olsun başkanım. Kafaya takacak birşey yok. Her türlü ürünün en kalitelisi ihraç edilir. Sen de ihraç edildiğine göre kaliten tartışılmaz.
CEMAL DEMİRTAŞ: Ne adaletmiş be.
OKAN OKAY ÇİFTÇİ: Ahın kalmaz reis. Tek başına bir teşkilatsın. Allah yar ve yardımcın olsun. Van'dan Gevaş'tan saygı ve sevgilerimle.
ERTUĞRUL KURT: Bu kararın altında büyük bir oyun olduğu belli fakat çıkacak karar ihraç olmayacağını biliyorlar. Hocanın yaptığı gibi göle maya atıp ya tutarsa diyerek nereden nasıl hareket edeceğini bilemeyenlerin kumpası olduğunu düşünüyorum. Hayatını partisine adayan bu insana yapılan bu hareketi yakıştıramadım. İlçe yönetiminden kendisine destek vermeyen herkesi partiden yok etmeye çalışanların sonunu merak ediyorum. MHP disiplin kurulundan veto yiyeceğini bildikleri halde insanları partiden soğutmak kendi adamlarını yanında barındırmak isteyen bu ilçe yönetimi nereye kadar bu şekilde devam edecekler. Bu kadar tamamen kişisel bir menfaat olduğu açıkca belli. Her ne olursa olsun bu davada her daim yanında olan ve Alanya'da halk tarafından sevilen gönüllerin başkanı Erhan Çınar'ın olduğu her daim bilinmektedir. Başkan sonuna kadar arkandayız. Pes etme mücadeleni her daim sürdür.
TC HÜSEYİN APAYDIN: Partide adam kalmayacak bu gidişle
HÜLYA SUNAL: Yuh be. MHP'ye oy verme sebeblerimizden birisi Erhan Başkan. Diğeri de Adem Başkan.
DERELİ BOZKURT: Erhan Çınar'ı ihraç etmeye kalkmak içim alınan karar partinin altına yerleştirilen dinamit lokumudur. Lokum ateşlenmeden birileri önlemini alsın. Amaç bağcıyı dövmek.
KALELİ: MHP'de neler olmuyorki. Daha olacağından başka bunlar. Mesele Erhan Çınar meselesi değil. Böyle ihraç sebebimi olur. Daha uzanmak isredikleri partililer var şimdilik en makamsız Erhan reisi buldular.
ALANYALI ÜLKÜCÜ: Sürprizmi hayır. Daha sürpriz olmayacak kararlarda alabilirler. Oldu olacak sırayla Adem Murat Yücel'i, Adem Er'i, Mustafa Tuna'yı, Mustafa Toksöz'ü, Mehmet Kula'yı ve diğerlerini toptan ihraç ediversinler.
SABRİ GÖRGÜLÜ: Bu karar partiye zarar verir. İhraçlari sulandırır. İl teşkilatı genel merkez karara dur demeli. Teşkilata muhalif kim varsa ihraç etsinler ozaman. Olmazki. Demek ki sadece genel başkana biat etmek yeterli değil teşkilatada muhalefet etmeyeceksin. Karardan bu sonuç çıkar.
ÜLKÜCÜ: Suçu geleceğinin parlak olması mı? Filizlenmeden kes yok et.
AKİF: Anlamsız lakin manidar karar.
SADIK ERDEM: İnanmıyorum nasıl olur çok talihsiz üzücü bir karar. Bundan sonra amaçlar ve işin rengi belli oldu. İhraç tehditleri ve kararları bir korku kılıcı gibi kullanılacak. Umarım yanlış daha fazla ilerlemeden en yakından acilen dönülür.
YİĞİT EFE: Siyasi tecrübem bu ya da bunun devamı tarzı kararların sonunu parti açısından iyi görmüyor. Parti büyükleri abiler devreye girip orta yol bulur diye düşünüyorum. Her yanlışın yaptırımı ihraç değildir siyasette. Yükselen tansiyon bu sıcakta Alanya'yı gerer!
HİKMET AYSEL: Erhan kardeşim bu zamana tanıdığım en dürüst en temiz ve saygısını eksik etmeyen bir kardeşimdir. Yapılan bu adaletsizliği şiddetle kınıyorum. Adalet ergeç tecelli edecektir.
Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 15:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET uyar
MEHMET uyar - 3 yıl Önce

Erhan çınar kardesimi de partiden atarlarsa diyecek birşey yok şok oldum

Ali Asralan
Ali Asralan - 3 yıl Önce

her ürünün en kaliteli olanı ihraç edilir. erhan başkan da ihraç edildiğine göre demek ki gerçekten kaliteli.

cumali
cumali - 3 yıl Önce

yönetimin yanında değilsen ihraçsın. ne suç işlemiş erhan. kabak gibi belli intikam alındığı. ocak başkanlığından aldıkları yetmedi şimdide parrtiden kovacaklar. bu nasıl bir hırs intikam anlamak mümkün değil

MAHMUT UYAR
MAHMUT UYAR - 3 yıl Önce

belediye başkanı adem murat yücel başkanın etrafında kim varsa ihraç listesinin liste başı galiba. yada gelecekte ilçe başkanı adayı milletvekili adayı olabilecek kim varsa yolla gitsin ilerde rakip olmasınlar mantığı.

SIRADAKİ HABER

banner107