banner129

MHP'de kongreye sayılı günler kala

27 Eylül'de gerçekleşecek MHP İlçe Kongresi'nde tek aday olarak delegelerin karşısına çıkacak olan Türkdoğan açıklamalarda bulundu. Yeni yönetimde revizyon yapacağının sinyallerini veren Türkdoğan, " Bu kongrede MHP İlçe Teşkilatımız inşallah büyüyerek ve güçlenerek taze kanla çıkacak" dedi

MHP'de kongreye sayılı günler kala

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı 27 Eylül Pazar günü kongreye gidiyor. MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'ın tek aday olarak çıkacağı kongrede 401 delege oy kullanacak. Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde saat 10.00'da gerçekleşecek kongre, Zimbitlik Mevkii’nde bulunan Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. 
'BÜYÜYEREK, TAZE KANLA ÇIKACAĞIZ'
Kongre öncesi açıklamalarda bulunan Türkdoğan,kongreden güçlenerek çıkacaklarını ve daha güzel çalışmalara imza atacaklarını söyledi.Türkdoğan, “MHP’mizin Antalya teşkilatları kongre takvimini başlattı. Allah nasip ederse 27 Eylül Pazar günü Alanya ve Gazipaşa ilçe kongrelerimizle takvim sonlanacak. Ardından il kongremizi gerçekleştireceğiz. İstikbal için birlik, istiklal için dirlik, kazanan Türkiye olacak şiarıyla liderimizin emir ve talimatları doğrultusunda başlamış olan kongre süreçlerimizin MHP'ye, camiamıza ve Alanya'mıza hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Kongremizi içinde bulunduğumuz Covid-19 salgın tedbirleri nedeniyle biraz buruk yapacak olsakta MHP İlçe Teşkilatı’mıza yaraşır bir şekilde sağduyu ve coşku ile gerçekleştireceğimize inanıyorum. Gönül isterdi ki bütün Alanya halkı ile kucaklaştığımız, vatandaşlarımızı konuk ettiğimiz bir kongre süreci yaşayalım. Maalesef içinde bulunduğumuz pandemi şartlarına istinaden sadece delegelerimizin, davetli misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştirecek olduğumuz bir kongremiz var. Bu kongrede MHP İlçe Teşkilatımız inşallah büyüyerek ve güçlenerek taze kanla çıkacak" dedi.
'GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ'
4 yıllık başkanlık sürecini anlatan Türkdoğan, "İlçe başkanlığına geldiğim 4 yıllık görev süremiz boyunca liderimiz, genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda bugüne kadar hareket ettik. Süreç zarfında yönetim kurulu üyelerimizle, yol arkadaşlarımızla, belediye başkanımızla, belediye meclis üyelerimizle birlikte hep birlikte gönül seferberliği yaparak referandum sürecinin ardından genel seçim sürecini ve en nihayetinde de Cumhur İttifakı olarak adlandırdığımız ve Alanya Belediyesi'nin burçlarına yeniden sancağımızı diktiğimiz yerel seçimlerimizi başarıyla gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte de bu kongreden güçlenerek çıkacak olan MHP İlçe Teşkilatı’mız inşallah daha güzel çalışmalara imza atacak. Bu vesile ile bir kez daha kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. 
'HERŞEYDEN ÖNCE ÜLKÜCÜYÜM'
Türkdoğan, "Bundan sonraki süreçte de pazar günü saat 10.00’da Zimbitlik Mevkii’nde bulunan Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda kongremizi büyük bir olgunlukla gerçekleştireceğiz. MHP Genel Merkezi’nin yayınladığı genelge doğrultusunda bir kongre süreci gerçekleştiriyoruz. Ben her şeyden önce ülkücüyüm. Ülkücü şuura haiz bir partili olarak da MHP'de görev alınmaz, görev verilir üstünlüğüyle bugüne kadar hareket ettik. Liderimiz, genel başkanımız ve genel merkezlerimizin emir ve talimatları doğrultusunda hareket ederiz. Şu an itibarıyla da görevimizin başındayız. İnşallah 27 Eylül Pazar günü MHP'nin yeniden Alanya İlçe Başkanı olarak görevimize devam edeceğiz” dedi.

-Rayıf DOĞRULU-Alkın BİRİCİK

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 23:08
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107