banner84

Özkoç, Türel'in hediyelerini ulaştırdı

Ak Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Özkoç Alanya'ya gelerek, vatandaşları evlerinde ziyaret edip, Türel'in yeni doğan bebekler için hazırlatmış olduğu hediyeleri ulaştırdı

Özkoç, Türel'in hediyelerini ulaştırdı
- Haber Merkezi
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Avukat Esra Özkoç, Alanya'ya gelerek vatandaşları ziyaret etti. Ak Partililer, hem 2019 seçimleri için çalışıyorlar hemde vatandaşlara referandum için teşekkür ediyorlar. Alanya'da Özkoç'u, Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Çalık ve ekibi karşıladı. Özkoç, Çalık ve AK Partili kadınlar ev ziyaretlerinde bulundular. Yeni doğum yapan anneleri ziyaret eden heyet hediyeler verip, anneleri tebrik ettiler. Özkoç, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in selam ve hediyelerini getirdiğini söyledi.  Ziyaretlerle ilgili konuşan Özkoç, "Bereketi paylaşmak ve iyilikte buluşmak için Alanya'dayız. Yeni doğan bebeklerimize Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel'in hediyelerini ulaştırdık ve Ramazan ziyaretlerinde bulunduk" dedi.
HASTANE HAKKINDA BİLGİ ALDI
Ev ziyaretlerinin ardından Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Özkoç , Ak Parti Kadın Kolları ilçe Başkanı Şükran Çalık ve kadın kolları yönetimi, ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan'ı makamında ziyaret etti. Esra Özkoç ,Başhekim Dr. Tevfik Yazan'dan yeni hastanenin son durumu ve yeni açılan bölümler hakkında bilgi aldı. Özkoç, Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan'a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkürlerini sundu. Başhekim Dr. Tevfik Yazan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek," Hastanemize ve bizlere yapılan ziyaretler memnuniyet verici, herkesi sağlık açısından bilgilendirmek bizlerin görevidir.Yeni hastanemizi çok yakında hastalarımızın hizmetine sunacağız. Yeni açılan branşlarla ve sağlık çalışanlarımızla daha kaliteli ve nezih bir ortamda hizmet vermeye hazırlanıyoruz." dedi.
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107