banner165

Şahin; 'Benim için Alanya özeldir'

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Benim siyasi hayatımda Antalya'nın ve Alanya'nın özel bir yeri vardır" dedi

Şahin; 'Benim için Alanya özeldir'
ALANYA Öğretmenevi'nde partililerle buluşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'i, AKP İl Başkanı Rıza Sümer, İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik ve çok sayıda partili karşıladı. Bir süre Öğretmenevi'nde odasında dinlenen AKP Genel Başkan Yardımcısı Şahin, daha sonra Öğretmenevi'nde toplanan partililer ve esnaflarla buluştu. Şahin, "Ben Karabüklüyüm ve Karabük Milletvekiliyim ama aynı zamanda Antalyalıyım. Çünkü 22 Temmuz 2007 seçimlerinde ben Antalya'da milletvekili adayıyımdım. O dönemde AK Partiye büyük oranda destek verdiniz ve 6 milletvekili çıkardık. Benim siyasi hayatımda Antalya'nın çok özel bir yeri vardır, Alanya'nın çok özel bir yeri vardır. Ben Antalya'ya geldiğimde memleketime gitmiş kadar huzur bulurum, onur duyar, sevinç duyarım" dedi. 
KILIÇDAROĞLU'NA ÇANTA ALDI
MANAVGAT'TA seçim çalışmalarına katılan Şahin, esnaf ziyaretlerini yaptı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu için bir çanta alan Şahin, "Bu çantayı Kılıçdaroğlu için aldım. O kadar çok vaatte bulundu ki bu vaatlerin yerine getirilebilmesi için gömü bulmuş olması lazım. Bulduğu defineyi bu çantaya koysun" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169