banner84

'Tek tek öpüp başımıza koysak yeridir'

Alanya Belediyesi Meclis üyesi Cimrin, kaliteli ve kalitesiz diye ayırt edilen misafir tartışmalarının gereksiz olduğunu söyleyerek öneride bulundu

'Tek tek öpüp başımıza koysak yeridir'
Alanya Belediye Meclis Üyesi, Alanya Tanıtım Vakfı (ALTAV) Başkan Yardımcısı Şükrü Cimrin, Türkiye'ye gelen turistlere ilişkin kaliteli ve kalitesiz şeklinde yapılan yorumlara ilişkin açıklamada bulundu.  Yapılan tartışmaların gereksiz olduğunu söyleyen Cimrin," Özellikle Avrupalı misafirlere sorun, hepsi eşinin dostunun, iş arkadaşlarının kendilerini Türkiye'ye gitmemeleri konusunda uyardığını ama onlar gelmekten çekinmediklerini söylüyor. ALTAV olarak İsveç'ten değerli bir gazeteci ağırlıyoruz. Türkiye'ye ilk defa gelmiş. Kendisi de aynı şeyi söylüyor. Tüm iş arkadaşları 'Emin misin Türkiye'ye gitme konusunda?' diye kendisini uyarmış. Anlatılanın ve algılatılanın çok dışında bir Türkiye ile karşılaştığını söylüyor. 
CİMRİN ÖNERİ SUNDU
Tüm bu olumsuz telkinler altında halen ülkemizi tercih eden misafirlerimize 'Kaliteli-kalitesiz' diyeceğimize tek tek öpüp başımıza koysak yeridir. Kalite demişken, naçizane önerim, hazır üniversitemiz de tüm akademik desteğiyle yanı başımızda iken, şehrimizin tüm birey ve kurumlarının içinde paydaş olarak yer alacağı Toplam Kalite Yönetimi süreçlerimizi oluşturarak kentimizi daha yaşanılır hale getirelim. Bu bilinci yaratmanın çok zor olduğu aşikâr ama iş önce kendimizi düzeltmekten geçiyor" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2017, 18:35
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107