banner84

'Terör varsa turist gelmez'

AK Parti Milletvekili Çelik, "Darbelerin, terörün olduğu ülkeye yatırım gelmez, turist de gelmez. Biz zincirlerimizi kırdığımızda kimse yolumuz taş koyamayacak" dedi

'Terör varsa turist gelmez'
AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, 16 Nisan’a sayılı günler kala memleketi Alanya’da her gün çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Hemşerilerine Anayasa değişikliği paketiyle ilgili detaylı bilgi veren Milletvekili Çelik, yeni sistemde kimseye tek başına her şeyi yapma yetkisinin verilmeyeceğinin altını çizdi. 
"KİMSE YOLUMUZA TAŞ KOYAMAZ"
Türkiye’de istikrar ve güven için güçlü bir sistemin zorunluluk olduğunu vurgulayan Çelik,‘’Sistemimizi güçlendireceğiz. Darbelerin, terörün olduğu ülkeye yatırım gelmez, turist gelmez. Biz zincirlerimizi kırdığımızda kimse yolumuz taş koyamayacak. Yatırımlarımız çoğalacak, Üçüncü havalimanı dünyada tek olacak. Hizmete girdiğinde kazanılacak milyarlarca lira milletin cebine girecek. 2023’te dünyanın en büyük 10 ülkesinden biri haline geleceğiz. ‘’ dedi.
"ŞEHİTLERİMİZE SÖZÜMÜZ, BORCUMUZ VAR"
Yeni sistemde terörle mücadelenin hız kazanacağına dikkat çeken Sena Nur Çelik, Dokunulmazlıkları kaldırdık. Terörle arasına mesafe koymayan HDP milletvekillerinin yarısı tutuklu, yarısı da tutuksuz yargılanıyor. Kandan beslenen hain terör örgütü PKK ile iş tutanlar bunun hesabını veriyor, vermeye de devam edecek. 15 Temmuz bir işgal girişimiydi. Bizi Suriye’deki ateşin içine çekmek istediler. Türkiye’nin ulusal güvenliğine yönelik her tehdit karşısında dik duruyoruz. Suriye’nin kuzeyinde bir terör koridoru oluşturulmasına müsaade etmeyeceğiz. Fırat Kalkanı Harekatı ile DEAŞ terör örgütüne ağır darbe vurduk. Yurt içinde de PKK’ya yönelik operasyonları başarıyla yürütüyoruz. Kandil, Pensilvanya paniğe kapıldı. Avrupa’yı da korku sardı. Hep bir ağızdan hayır diyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar bizi yolumuzdan döndüremeyecekler. 16 Nisan’dan sonra terör tamamen bu ülkenin gündeminden çıkacak. Çünkü bizim Suriye’de DEAŞ, yurt içinde PKK terör örgütlerini temizlerken can veren şehitlerimize sözümüz var. 15 Temmuz’da vatanı için tanklara, bombalara karşı dik duran kahramanlarımıza borcumuz var’’ diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107