banner84

TSKGV' den siyasilere ziyaret

Alanya Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı, Başkanı ve yönetim kurulu CHP, Gelecek Partisi ve DEVA Partisi ilçe başkanlarını ve yönetimi ziyaret ettiler.

TSKGV' den siyasilere ziyaret

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Genel Müdürlüğünün 'Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Fahri Tanıtım Kurulları Faaliyet ve Çalışma Esasları Yönergesi gereğince Onursal Başkan Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Başkan Refik Özdemir Genel Sekreter Nusrettin Yolcu, Üyeler: Nihat Öztoklu, Mehmet Uysal, Ahmet Uyar,Erol Kaya, Mehmet AL, Osman Uruk, Ahmet Uyar, Selman Cebeci, ve Mehmet Turan Atalay göreve getirildi. Alanya Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı bugün Başkan Refik Özdemir, nezaretinde. CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, GELECEK Partisi İlçe Başkanı Av. Mevlüt Çakan ve DEVA Partisi İlçe Başkanı Av.Ahmet Çakan ve yönetim kurulunu ziyaretinde bulundular.    Vakıf Başkanı Özdemir vakfın amacını ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

'TÜRK MİLLETİMİZİN GÖZ BEBEĞİ'

CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ,"Türk Silahlı Kuvvetler Bizim Kırmızı cizgimizdir çünkü şanlı orduğu Kurtarıcımız olan Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulmuştur.Bizler her zaman ordumuzun yanındayız, diyerek. Vakıf Başkanı Refik Özdemir ve yöneim kuruluna başarılar diledi. Vakıf daha sonra.Gelecek Partisi İlçe Başkanı Av Mevlüt Çakan, ve yönetim kurulu üyelerini ziyeret etti.Mevlüt Çakan Türk SilahlıKuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın Alanya'da aktif olması son derece duygulandım ve memnun oldum. Ordumuzun her zaman yanındayız Türk Milletimizin göz bebeğidir. sizleri partim adına kutluyorum başarılar dilerim dedi.Vakıf daha sonra DEVA Partisi İlçe Başkanı Av.Ahmet Çakan'ı ziyaret etti.Vakıf Başkanı Refik Özdemir Vakfın çalışmaları hakkında bilgi vererek Bröşür takdim etti. DEVA Partisi Av. Ahmet Çakan Türk Silahlı Kuvvetler hepimizin ordusudur mutlaka Türk ordumuza sahip çıkacağız bizde elimizden gelen desteğimi Vakfına destek olacağız vede Alanya'da olması bizleri son derece sevindirdi.Yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169