banner129

Türkdoğan, 'Ortak talebimizi gündeme taşıdı'

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Alanya ziyaretinin ardından MHP İlçe Başkanı Türkdoğan," Liderimiz Bahçeli'nin Alanya'mıza verdiği önemin bir nişanesi olarak, hepimizin ortak talebi olan Alanya'nın il olmasını Türkiye'nin gündemine taşıması bizler için en büyük kazanım olmuştur" dedi

Türkdoğan, 'Ortak talebimizi gündeme taşıdı'
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in Alanya'ya kazandırdığı projelerin toplu açılış ve temel atma töreni için Alanya'ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ardından izlenimlerini yorumladı. Türkdoğan," 
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin teşrifleriyle, Alanya Belediyemizin temel atma ve toplu açılış programının; kusursuz bir organizasyon, heyecan ve coşkulu bir kalabalıkla gerçekleşmesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu güzel organizasyonu düzenleyen Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel ve ekibi başta olmak üzere, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
'HEPİMİZİN ORTAK TALEBİNİ GÜNDEME TAŞIDI'
Bizler için yaşayan en büyük değer olan Sayın Genel Başkanımızı en güzel şekilde karşılayıp uğurlamamıza katılımlarıyla katkı sunan, yüm vatandaşlarımıza, partililerimize ve ülküdaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Liderimiz Devlet Bahçeli'nin Alanya'mıza verdiği önemin bir nişanesi olarak, hepimizin ortak talebi olan Alanya'nın il olmasını Türkiye'nin gündemine taşıması bizler için en büyük kazanım olmuştur. Bir daha ki ziyaretlerinde Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'yi Alanya ilimizde karşılamak temennisiyle. Bizleri yalnız bırakmayan herkese bir kez daha teşekkür eder, selam ve saygılarımı sunarım" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 18:10
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107