banner84

Türkdoğan resmen atandı

MHP Alanya İlçe Başkanlığı görevine bugün itibariyle İl Başkan Yardımcısı Mustafa Türkdoğan resmen atandı

Türkdoğan resmen atandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin onayıyla görevden aldığı Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er'in yerine Mustafa Türkdoğan'ı resmen atadı. 
MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, parti tüzüğünün 52 ve 54’üncü maddelerinin tanıdığı yetkiye dayanarak başkanlık divanı tarafından tüzüğün 34’üncü maddesiyle ilçe yönetimlerinin görevden alındığını kaydetti.  Görevden alınan yöneticilere geçmişteki çalışmalarından dolayı teşekkür eden Aksoy, "Allah onlardan razı olsun, özel hayatlarında başarılar diliyorum. Atanan arkadaşlarımız da partililerimizdir, uzaydan gelmediler. Yeni atanan arkadaşlarımız il ve genel merkezle uyum içinde çalışacak kadrolardır. Bu görevden almalar partimizde ne ilk ne de son olacaktır" dedi. 
Daha önceden kapatılan Muratpaşa ilçesiyle birlikte parti genel merkezince 8 ilçeye şu isimler ilçe başkanı olarak atandı: 
"Muratpaşa- Talu Bilgili, Konyaaltı- Ersan Satılmış, Döşemealtı- Zeki Öner Özgöçer, Alanya- Mustafa Türkdoğan, Kumluca- Yücel Kaplan, Serik- Ahmet Ali Coşkun, Elmalı- Mehmet Şefik Erol ve Kaş- Cemil Kolak."

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2016, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107