banner84

Ülkücüler, 3 Mayıs'ı unutmadı

Ülkücüler, 3 Mayıs'ı unutmadı
Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, kutlayacağımız 3 Mayıs Türkçülük Bayramı öncesi  yazılı bir açıklama yaptı. Gündoğdu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 3 Mayıs mensubu olduğu milletten gurur ve onur duyduğunu haykıranların günüdür. Bu yolda cefa çekenlerin, Türk olduğunu söyleyenlerin tabutluklardan kalkarak haykıranların bizlere emanet ettiği kutlu bir gündür.
 Şöyle bir tarihe bakarsak; hatırlayacak olursak eğer, 3 Mayıs 1944 yılında zamanın devlet yöneticileri tarafından sadece Türkçü oldukları ve Türk Milletini uyandırmaya çalıştıkları için yıllarca hapse mahkum edilen büyük Türkçüler Alpaslan Türkeşve o dönemdeki arkadaşları H.Nihal Atsız, Reha Oğuz Türkkan, Hüseyin Namık Orkun, Zeki Velidi Togan gibi 23 Türkçü aydının çeşitli işkencelere maruz bırakılması olayıdır. 3 Mayıs Sovyet zulmüne boyun eğmeyen, Kürşat'ın Sultan Alparslan'ın Mustafa Kemal Atatürk'ün emanetine sahip çıkan Türk evladlarının direnişi, Türk  milletinin var olma gücüdür. Dünyaya adalet ve güveni getirmenin en doğru anlatımıdır. Türk Milliyetçiliğinin kendisidir. Bugün de, Türkiye’yi gönülden sevmeyen ve hatta Türk soylu olmayan bazı kişilerce, bir Türk devleti olan Türkiye batağa süreklenmeye çalışılmakta, aradan 73 yıl geçmesine rağmen Türk milletinin yok edilmesi, tarihten silinmesi ve köle bir millet haline getirilmesi hala dış mihraklar ve iş birlikçileri, üzerinde yaşadığımız cennet vatan Anadolu’nun bir Türk yurdu olmaktan çıkarılması için her türlü entrika ve olayları tezgahlamaktan geri kalmamaktadırlar. Yani senaryo aynı sadece aktörler değişiktir. Türk Milletine oynanan oyunlar tekerrür etmektedir.
 Vatanseverler ve Türkçüler ırkçı ilan edilip, Türkler üzerinde oyunlar oynanmakta ve Başbuğ Atatürk‘ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ayaklara altına düşürülmeye çalışılmaktadır. Unutulmasın ki, bu ülkede Türk gençleri, Türk milliyetçileri, bizler olduğu müddetçe ve Başbuğ Atatürk’ün gerçek sevenleri var oldukça, Türkiye bir Türk yurdu olarak kalacak. Biz Türk gençleri ve Türk milleti varoldukça,
 Türk'ün bayrağını dalgalandırmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Ne Mutlu Türk’üm diyene!
 Yüce Türk Milleti'nin 3 Mayıs Türkçülük ve Milliyetçiler Gününü kutluyorum."
Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2017, 19:41
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107