banner84

‘Ülkücüler provokasyonlara gelmez’

“Ülkücüler provokasyonlara gelmez çünkü ülkücüler akıllıdır” diyen MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “CHP, PKK, HDP kol kola yürüyorlar. Yürüsünler” dedi.

‘Ülkücüler provokasyonlara gelmez’
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hükümete yakın ülkücülerin İstanbul girişinde provokasyon yapacağı duyumu aldıkları şeklindeki söylemlerine Antalya’dan da tepki geldi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Ülkücüler provokasyonlara gelmez çünkü ülkücüler akıllıdır. Çünkü ülkücüler uyanıktır. Ülkücüler sonunun ne olduğu ve başının kimi çektiğinin bilinmediği eylem ve hareketin içinde olmaz. Ülkücülerin çıkmaz sokakta işi olmaz. Ülkücülerin ufku geniştir. Ülkücüler sadece ve sadece liderleri Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları ile hareket ederler” dedi ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Adalet için yürünmez, uğruna şuurla mücadele edilir” sözünü hatırlattı. Aksoy, Gezi Parkı olayları sırasında tüm provokasyonlara karşı ülkücülerin oyuna gelmediğinin altını çizdi.
ÜLKÜCÜLER SONU OLMAYAN YOLA GİRMEZ
“Ülkücüler provokasyonlara gelmez çünkü ülkücüler akıllıdır” diyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Çünkü ülkücüler uyanıktır.Ülkücüler sonunun ne olduğu ve başının kimi çektiğinin bilinmediği eylem ve hareketin içinde olmaz.Ülkücülerin çıkmaz sokakta işi olmaz. Ülkücülerin ufku geniştir” dedi.
ÜLKÜCÜLER DEVLET BEYİ DİNLER
Başkan Aksoy, “Ülkücüler sadece ve sadece liderleri Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları ile hareket ederler. Ülkücüler sadece ve sadece liderlerinin Türkiye illerindeki uç beyleri il başkanlarının emir ve talimatları ile hareket ederler. Ancak kendisini sokakta provokatif eylemlerin içerisinde görebilecek meczuplar yada ilgisiz ve alakasız tiplemelere de bizim diyecek bir şeyimiz olmaz” ifadelerini kullandı.
CHP, PKK, HDP KOL KOLA YÜRÜYORLAR
“Ülkücüler kendisini sokakta mı buldu?” diye soran Mustafa Aksoy, “Gezi Parkı olaylarında da sokaklara inip ortalığı karıştırmak isteyenler, sokakları yakıp yıkanlar ülkücüler değildi. Ülkücüler gayet sağduyulu, hukukun üstünlüğüne inanmış kişilerdir. Liderlerimizin talimatı ile biz meydanlara ineriz ve sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de böyle bir talimatı bulunmamaktadır. CHP, PKK, HDP kol kola yürüyorlar. Yürüsünler” şeklinde konuştu.
ADALET YOLLARDA DEĞİLDİR
Adaletin yürüyerek aranmayacağını söyleyen İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Adalet, Ankara-İstanbul arasında değildir. Yolda bulunmayı bekleyen cevher hiç değildir. Adalet için yürünmez, uğruna şuurla mücadele edilir. Zulüm ve terör adaletsizliktir değil mi? Evet. O halde, terör örgütlerinin siyasi kuryeleriyle kol kola yol yürümek nasıl adalet olacaktır? CHP’nin karanlığa doğru adım atmasına PKK destek vermektedir, FETÖ omuz vermektedir, Türk düşmanları el vermektedir. Millet ise yoktur” açıklamasında bulundu.
Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107