banner84

'Vatandaş bizden çok çalışıyor'

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında konuşan İlçe Başkanı Apaydın, vatandaşın ilgisinin yoğun olduğunu belirterek, "Vatandaşlarımız Parlamenter sistemde İYİ Parti'nin çoğunluğu sağlaması için bizden daha çok çalışıyorlar" dedi

'Vatandaş bizden çok çalışıyor'
Mevlüt UYGUR
İYİ Parti İlçe binasında yapılan toplantı öncesi basın mensuplarına açılmalarda bulunan İlçe Başkanı Yücel Apaydın, 24 Haziran seçim sürecini değerlendirdi. Apaydın,  "24 Haziran genel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimi süreci hızla devam ediyor. Bizde saha çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bildiğiniz gibi süreç ani gelişti. Erken baskın seçim şeklinde oluştu. Sahada çalışmalarımızı Demirtaş'tan başlayarak Okurcalar’a kadar devam ettirdik. Bu süreçte Demirtaş'ta Mahmutlar‘da Oba'da Avsallar'da ve Konaklı’da seçim ofislerimizi açarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Ayrıca Merkez Alanya'da Hacet Mahallesi Eşref Kahvecioğlu Caddesi'nde seçim ofisimizi açmış bulunmaktayız" dedi.
BİZLERİ UMUTLANDIRIYORLAR
Vatandaşın yoğun ilgisi olduğunu belirten Apaydın, "Vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Bu da bizleri mutlu ediyor. Geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Bu noktada çalışmalarımıza katkı yapan arkadaşlarımıza ve bizleri ziyaret eden teşvik eden ve umutlandıran vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 
İLGİ TAHMİN ETTİĞİMİZDEN DAHA YÜKSEK
Vatandaşlarımızın bizlere olan ilgisi özellikle sahada çalışmalarında tahminimizden daha da yüksek. Vatandaş bizden çok daha önde bu işi sahiplenmiş. Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı yapmak Parlamenter sistemde de İYİ Parti'nin çoğunluğu sağlaması için bizden daha çok çalışıyorlar. hepsine teşekkür ediyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107