banner84

Yepyeni bir AK Parti

AK Parti İlçe Başkanı Berberoğlu, önümüzdeki aylarda yapılacak olan İlçe Kongresi öncesi Yönetim Kurulu'ndaki bazı isimlerle vedalaşıp, yerlerine genç ve heyecanlı isimleri dahil edecek

Yepyeni bir AK Parti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün AK Parti'ye üye olacak. Erdoğan'ın üye olmasından sonraki sürede AK Parti Olağanüstü Kurultayı'nı yapacak. 21 Mayıs'ta Ankara'da yapılacak olan AK Parti Büyük Kurultayı'ndan sonra partinin belde, ilçe ve il kongreleri yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AK Parti Genel Başkanı olmasının ardından başlayacak olan İlçe Kongresi öncesi AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, 3 yıl partinin başarısı için birlikte çalıştığı bazı isimlere veda edip, onların yerine yenilerini parti kadrosuna kazandıracak. 
SÜRPRİZ İSİMLER VAR
İlçe Başkanı Berberoğlu'nun Yönetim Kurulu'nda bulunan Mustafa Irmak, Mevlüt Türkyılmaz, Evren Çalışkan, Yasin Aksu, Fatih Barcın, Serdar Sönmez, Halil Başaran, Tevfik Yılmaz, İlyas Yılmaz, Ahmet Dayanç, Hüseyin Çinal, Ahmet Girenes ve Ali Boz'u yeniden yönetime alacağı öğrenildi. 
YEPYENİ KADRO YAPACAK
Berberoğlu, Yönetim Kurulu'ndan vedalaşacağı isimlerin yerine yeni isimler alacak. Alanya'da hem parti tabanının, hem de seçmenlerin sevdiği isimlerle 2019'daki seçimlere hazırlanmak isteyen İlçe Başkanı Berberoğlu, genç ve heycanlı bir ekiple yoluna devam etmek istiyor. Berberoğlu'nun yakın çevresine, 'Yeni bir ekiple yoluma devam edeceğim. 2019'da ALanya Belediyesi'ni kazanıp, Alanya Kalesi'ne AK Parti bayrağını dikeceğim. Büyükşehir'de yeniden Türel'i kazandırıp, hem Alanya'daki başkanımız hem de Büyükşehir'de Türel'in el ele vermesini sağlayacağız. 2019'un Kasım ayında da Cumhurbaşkanlığı'nda yeniden Recep Tayyip Erdoğan'ı kazandıracağız. 2023 hedefimize de böylelikle ulaşacağız" dediği ifade edildi. 
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 08:17
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107