banner84

Yücel'den muhtarlara davet

Başkan Yücel, 17 Mayıs Çarşamba günü MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin de katılımıyla 304 milyon TL değerinde 216 eserin açılış ve temel atma törenine Alanyalı muhtarları da davet etti

Yücel'den muhtarlara davet
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahallelerin sorunlarını birinci ağızdan dinlemek ve mahalle muhtarları ile istişare ederek, hızlı hizmet akşını gerçekleştirmek için düzenlediği toplantılara devam ediyor. Geçtiğimiz hafta batı bölgesi muhtarları ile bir araya gelen Başkan Yücel, Demirtaş ve Dim Vadisi'ndeki muhtarlardan sonra Oba'da bölge muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarların tek tek taleplerini dinleyen Başkan Yücel, not alarak ilgili birimlere gerekli talimatları verdi. 3 yılda çok önemli hizmetler aldıklarını belirten mahalle muhtarları, ”Sadece bize değil tüm mahallelerde yapılan hizmetleri görüyoruz ve takdirle karşılıyoruz. Zaten belediyenin planlamaları doğrultusunda hizmetler akıyor. Bize düşen Başkanımıza ve ekiplerine teşekkür etmek.” dediler.
Ekonomik imkânlar doğrultusunda en hızlı ve kaliteli hizmeti tüm bölgelere ulaştırmak için azami gayret gösterdiklerini ifade eden Başkan Yücel, ”Önümüzdeki dönem İnşallah çok daha iyi olacak. Kent medyanı başta olmak üzere birçok projeyi hayata geçireceğiz. Merkezden kırsala aynı kalitede sürdürdüğümüz hizmetler katlanarak kesintisiz devam edecek. Bu yolda en büyük desteği sizlerden alıyoruz” dedi.
TOPLU AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET
Mahallelerinde yapılan hizmetler için kendisine teşekkür eden muhtarları, 17 Mayıs’taki Belediyenin toplu açılış ve temel atma törenine davet eden Başkan Yücel, ”Bu açılış ve temel atma törenini halkımıza bilgi vermek için yapıyoruz. 3 yılda yaptığımız hizmetleri ve yatırımları halkımızla paylaşmak istiyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 18:33
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107