banner84

Yücel, 'Genel Başkanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız'

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, haftalık encümen toplantısının ardından 17 Mayıs'ta temel atma ve toplu açılışlar için Alanya’ya gelecek olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulundu

Yücel, 'Genel Başkanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız'
TOPLU AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET
MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin 17 Mayıs Çarşamba günü Alanya yapacağı ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yücel, “Genel Başkanımız 17 Mayıs Çarşamba günü saat 12.30"da Alanya'ya teşrif edecek. Genel Başkanımız Alanya'ya gelerek, belediye hizmetlerine verdiği önemi, Alanya halkının her zaman yanında olduğunu gösteriyor. Alanya Belediyesi'nin 3 yıl içerisindeki 304 milyonluk yatırımlarını ve 216 eserin birçoğunun temel atmasında veya açılışında birlikte olacağız. Bizim de gayemiz o gün de MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi en iyi şekilde Alanya'mızda ağırlamak. Şu anda Meclis‘teki milletvekilleri çok yoğun çalışıyor. Gerek uyum yasaları, gerekse gelecek hafta sonundaki ülkemizdeki 40 ilde MHP'nin il kongresi olmasına rağmen bu yoğunluk arasında Alanya'ya zamanını ayırdı. Ben hem şahsım, halkım ve Alanya Belediyesi adına kendilerine buradan bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu da Genel Başkanımızın Alanya'ya göstermiş olduğu ilgi ve nezaket diye düşünüyorum. O gün Alanya Belediyesi'nin arkasındaki toplu temel atma ve açılış için tüm Alanya halkını davet ediyorum." dedi.
'TAVŞANDAMI'NDAN ALANYA'YI İZLEYECEK'
Bahçeli ile ilgili programı da paylaşan Yücel, "Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli 12.30 meydanda olacak. Halka hitabından sonra toplu açılışlar gerçekleştirilecek. Belediye arkasındaki programdan sonra Tavşandamı'ndan Alanya’yı seyredecekler. Diğer gelişlerinde Alanya’ya hep güneyden kuzeye izlediler. Bu kez kuzeyden güneye izleyecekler. Daha sonra teleferik inşaatı ve Damlataş bölgesinde incelemelerde bulunup akabinde Alanya Keykubat Parkı'nı inceleyecekler. Arkasından da şehrimizden 18.00 gibi ayrılacaklar. 19.40 uçağıyla da Ankara'ya hareket edecek." diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 15:14
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107