banner84

Yücel, 'Hizmetlerimizi taçlandıracağız'

17 Mayıs Çarşamba günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katılacağı törende Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in 3 yıllık hizmet süresinde yaklaşık 304 Milyon TL’lik maliyetle Alanya’ya kazandırdığı 216 eser ve projenin açılış ve temel atma töreni gerçekleştirilecek

Yücel, 'Hizmetlerimizi taçlandıracağız'
HİZMETLERİMİZİ TAÇLANDIRACAĞIZ
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir basın toplantısı yaparak 17 Mayıs Çarşamba günü saat 12.30’da Belediye Hizmet Binası arkasında düzenlenecek Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni ile ilgili basın mensuplarına bilgi verdi. “Dünyanın en güzel şehrine en güzel hizmetleri yaparak, belediyemizi halkla buluşturarak 3 yıldır ürettiğimiz projelerin bir kısmını yeni açılışlarla, bir kısmını da temel atmalarla taçlandırmak istedik.” diyerek sözlerine başlayan Belediye Başkanı Yücel, “Partimizin vizyonu ve misyonu doğrultusunda üretken belediyecilik anlayışı ile hizmet etmekteyiz. Şehrin huzuru, mutluluğu için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. ” şeklinde konuştu. 
3 YILDA 304 MİLYON TL’LİK YATIRIM
Belediye Başkanı Yücel, toplu açılış ve temel atma töreninde açılışı yapılacak ve temeli atılacak 216 eserin toplam maliyetinin 304 Milyon TL olduğunu açıkladı. Başkan Yücel, “3 yılda 304 milyonluk yatırım yaptık. İhale aşamasında daha çok projelerimiz var. Kalan süre içerisinde daha bir çok yeni yatırımlara da el atacağız.” dedi.
“GENEL BAŞKANIMIZI ALANYA’DA AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYACAĞIZ”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de 17 Mayıs’ta düzenlenecek programa katılacağını belirten Belediye Başkanı Yücel, “Bundan önceki ziyaretlerde ve haftasonu programımızda Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi bu açılışlar için Alanya’ya davet ettik. Yoğun programları arasında bizleri kırmadılar. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, 17 Mayıs Çarşamba günü saat 12.30’da bizleri onurlandıracaklar. Genel Başkanımız programda halkımıza hitap edecekler. Genel Başkanımızı aramızda görmekten mutluluk ve onur duyacağız.” dedi.
BAŞKAN YÜCEL’DEN DAVET
Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, tüm Alanya halkını Belediye’nin toplu açılış ve temel atma programına davet etti. Başkan Yücel, “Tüm Alanya halkını belediyemizin programına davet ediyorum. Alanya halkımızın o gün bizlerle olacaklarını biliyorum. Şimdiden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. ” şeklinde konuştu.
Açılışı yapılacak projelerden bazıları
Demirtaş Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi Ve Rehabilitasyon Merkezi 
Oba Kız Öğrenci Yurdu 
Kestel ve Toslak Düğün Salonu 
Alaiye – Kestel İsa Küçülmez – Konaklı Cömert Caddelerinde Prestij Caddeleri 
6 Adet Belediye Ek Hizmet Binası (Avsallar/ Oba Park Ve Bahçeler/ Mahmutlar / Payallar / Tosmur Temizlik İşleri / Sarımut ) 
24 Adet Taksi Durağı 
Muhtarlık Hizmet Binaları 
Çıplaklı Kalker Maden Ocağı 
Park Ve Bahçeler Bitki Üretim Tesisi 
55 Adet Yeni Park Ve Çocuk Oyun Grubu
Hacet Mahallesi Köprüsü 
Şekerhane Mahallesi Katlı Otopark 
126 Adet Yeni Araç 
2 Adet Atık Çöp Aktarma Ve Terfi Merkezi 
2 Adet Geri Dönüşüm Tesisi 
Sosyal Projeler 
Temel Atma Töreni Yapacak Projelerimizden Bazıları
GES Enerji Üretim Tesisi
Tavşandamı Rekreasyon Alanı 
Teleferik Projesi 
Çayarası Camii Yapımı
Payallar Çok Programlı Lise 
Kestel – Mahmutlar Anadolu Lisesi 
Demirtaş Kültür Merkezi Ve Düğün Salonu 
Güney Düğün Salonu 
Mahmutlar – Avsallar – Okurcalar- Çevre Düzenlemesi Ve Prestij Caddeleri 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 18:12
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107