banner84

Alanya sağlık günleri başlıyor

Alanya Belediyesi, sağlık konularında toplumu bilinçlendirmek için 1 yıl boyunca her ay Alanya Kültür Merkezi’nde farklı konularda, ilgili uzman doktorların katılacağı seminerler düzenleyecek.

Alanya sağlık günleri başlıyor
 Alanya Belediyesi Proje Koordinasyon Ofisi tarafından yürütülen Alanya Sağlık Günleri’nin Aralık ayı seminerinin konusu KANSER ve KANSERLE YAŞAM.

ALANYA SAĞLIK GÜNLERİ’nin ilk semineri Antalya Memorial ve Medstar Hastanelerinden kanser alanında uzman doktorların katılımı ile 24 Aralık Çarşamba günü 14:00 – 17:00 saatleri arasında Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Memorial Sağlık Grubu Medstar Antalya Hastanesi’nden Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Ayşegül Kargı, Memorial Antalya Hastanesi’nden Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Tolgay Akın, Memorial Antalya Hastanesi’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Güneş Berk’in katılımıyla kanserin nedenleri, erken teşhisin önemi ve tedavi yöntemleri anlatılacak. Kanserden korunmak için nelere dikkat edilmesi gerektiği, kanserle yaşam ve kanserli hasta yakınlarının psikolojik gereksinimleri gibi konularda da vatandaşlara bilgiler verilecek. 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107