banner84

ALKÜ'de itiraf dolu veda

ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir yöneticinin görevden ayrılırken hastane grubuna attığı mesaj düşündürdü. Hastanede yaşanan sorunlar gündeme geldiği zaman bunları reddeden bu yöneticinin mesajı adeta itiraf niteliğindeydi.

ALKÜ'de itiraf dolu veda

-Haber Merkezi 

VEDASINDA DOĞRULADI
ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yeniden oluşturulan yönetim yapılanması ile birlikte bazı yöneticilerin istifası istendi. Bir yöneticinin ayrılık mesajı ise hastanede gündeme oturdu. Yöneticinin kurum çalışanlarına veda amacıyla attığı ayrılık mesajının tartışılma nedeni iase itiraf dolu olması.  Daha önce gündeme gelen sorunları yalanlayan yöneticinin Whatsapp gurubuna attığı mesajda sorunları doğrular nitelikte idi. 
İŞTE O MESAJI
Yönetici istifa mesajında, "Asansörleri, jenaratörleri, ısıtma soğutma sistemleri çalısmayan, pencerelerinden yağmurlar giren, tavanlarından su akan, ameliyathanesinin yerinden taşlar çıkan, tıbbı cihazları ve malzemeleri ciddi anlamda eksik olan hastaneyi hizmet sürdürülebilir bir hastane haline getirdik. Taşınmayan birimleri taşıdık,  açılamayan servisleri açtık" ifadelerine yer verdi. 
GÜNDEME GETİRMİŞTİK 
Alanya Postası Gazetesi de geçmiş aylardaki yayınlarında hastanenin eksikleri ve sorunlarına ilişkin haberler yapmıştı. Bazı ameliyathanelerin kapatıldığı, malzeme eksiği nedeniyle ameliyat yapılamadğı yönündeki bu haberler genellikle hastane yönetimince yalanlanmıştı.  

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2019, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107