banner84

ALKÜ yönetiminden çocuklara özel etkinlik

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında hastanede yatarak tedavi gören ve ayaktan muayene olan çocuklara özel bir etkinlik düzenledi.

ALKÜ yönetiminden çocuklara özel etkinlik

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında tedavi gören çocuklara moral vermek ve bayram sevinçlerini doyasıya yaşamaları adına bir animasyon gösterisi sunarak miniklere çeşitli hediyeler dağıttılar. Animasyon ve köpük balonu gösterileriyle gönlünce eğlenen çocuklara ebeveynleri de eşlik etti. Kahkahaların havada uçuştuğu, gülümsemenin hiç eksik olmadığı etkinlikte, Hastane Başhekim Vekili Uz. Dr. Nadir Aldemir çocuklarla birlikte pasta kesti.

Aldemir: “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda hasta olan çocuklarımızın yanında olmak istedik. Geleceğimizin mimarı ve aydınlık yüzleri olan çocuklarımız gülsün diye bizler daima  burada onların yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Gösteri daha sonra köpük balonu etkinliğiyle devam etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107