banner84

ALKÜ'de tıbbi sekreterler unutulmadı

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, “Dünya Tıbbi Sekreterler Günü” kapsamında, çalışan tıbbi sekreterlerini unutmadı.

ALKÜ'de tıbbi sekreterler unutulmadı

Hizmetin devamı ve aksamaması için farklı zamanlarda iki grup halinde yapılan kutlamalarda, başta Başhekim Vekili Uz.Dr. Nadir Aldemir olmak üzere İdari ve Mali İşler Müdürü Selbinaz Dere Bağışlar ve hastane yönetimi tıbbi sekreterlerle bir araya geldi. Başhekimlik toplantı salonunda yapılan kutlamada pasta kesilirken, konferans salonunda yapılan kutlamada ise geçmişten günümüze hastanede hizmet vermiş olan sekreterlerin oluşturduğu fotoğraflarla hazırlanan nostaljik bir video sekreterlerin beğenisine sunuldu.

Sekreterlerin genel sorunlarının da konuşulduğu etkinlikte, yönetim ekibi hazırladığı bir video ile tıbbi sekreterlere teşekkürlerini sundu. İdari ve Mali İşler Müdürü Selbinaz Dere Bağışlar; “Bu sağlık hizmeti gemisini birlikte yürütüyoruz. Kurumumuzun başarısı, kaliteli bir hizmet anlayışı için ekip olarak hep birlikte beraber çalışacağız. Sizlerle birlikte daha nice güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyor ve güveniyorum” diye konuştu. Kutlama sonunda sunulan kokteylin ardından tıbbi sekreterler yönetim ekibine teşekkürlerini etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107