banner129

Başhekim sözü aldı

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Akdağ'ın, ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yaptığı ziyarette hastanenin ihtiyaç ve taleplerini ileten Başhekim Lakadamyalı sözü aldı. Akdağ, en kısa sürede taleplerin yerine getirileceğinin sözünü verdi.

Başhekim sözü aldı

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Uz. Dr.Mehmet Akdağ ile birlikte Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastane Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Sıdıka Birgül Yılmaz ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’yı ziyaret etti. 
Yapılan görüşmelerde ileriye dönük planlanan sağlık hizmetleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Sunulan hizmetler ve çalışmalar hakkında ziyaretçilere brifing veren Başhekim Prof. Dr. Lakadamyalı hastanenin ihtiyaç ve taleplerini Uz. Dr. Akdağ ile paylaştı. Brifing sonrası Başhekim Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ve yönetim ekibiyle birlikte binayı gezen Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Akdağ ve Başkan Yardımcısı Yılmaz, yapılan çalışmaları ve projeleri yerinde inceleyerek dinledi. Uz.Dr. Mehmet Akdağ; Başhekim Prof. Dr. Lakadamyalı’nın bildirdiği ihtiyaç ve talepleri not aldıklarını en kısa sürede bu taleplerin yerine getirileceğinin sözünü verdi.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107