banner84

Cumhur sağlıkçıları unutmadı

31 Mart seçim çalışmalarını sahada devam ettiren Yücel 14 Mart Tıp Bayramı'nda sağlıkçıları da unutmayarak, ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Cumhur'un kadın yöneticileri de ALKÜ'nün sağlık personeline karanfil dağıttı

Cumhur sağlıkçıları unutmadı

Mevlüt UYGUR

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Adayı Adem Murat Yücel ekibiyle birlikte, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim Araştırma Hastanesi yönetimini ve personelini ziyaret etti. Sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayan Yücel, "Hekiminden hemşiresine, tıbbi sekreterinden klinik destek personeline kadar tüm sağlık çalışanlarımıza bu kutsal mesleği icra ettikleri için ve verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Sağlığı güven ve kalite ile buluşturan ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık çalışanlarının her birine de ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim. Şifa dağıtan ellerin, sağlık çalışanlarımızın daima yanındayız" dedi.

AK KADINLAR VE ASENALAR DA SAĞLIKÇILARI UNUTMADI

Cumhur İttifakı'nın kadın kolları da ALKÜ hastanesini ziyaret ederek sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı. AK Parti'li ve MHP'li kadınlar hastane yönetimini ve sağlık çalışanlarını  tek tek ziyaret ederek karanfil dağıtıp her zaman sağlık personellerinin yanında oldukları mesajını verdiler.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107