banner129

Eğitimciler Alanya'ya hayran kaldı

Eğitimciler, ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Selbinaz Dere Bağışlar rehberliğinde Alanya’yı gezdi

Eğitimciler Alanya'ya hayran kaldı

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı Kamu Eğitim/Ar-Ge Birimi koordinasyonunda yürütülen etkili iletişim programı kapsamında Alanya’da bulunan 13 eğitimci hastane yönetimiyle birlikte ilçenin tarihi dokularını, kültürel ve doğal miraslarını birlikte gezdi. 

Düzenlenen program kapsamında teleferik ile iç kaleye çıkan eğitimciler rehber eşliğinde geçmişe kısa bir yolculuk yaptı. Alanya evlerini, iç kaleyi ve tersaneyi gezen grup ilçeye olan hayranlığını gizleyemedi. Eğitimciler gezi sırasında, doğa güzellikleriyle ve tarihi dokusuyla kentin adından sıkça söz ettirdiğini, en kısa sürede  Alanya’ya tekrardan gelmek istediklerini dile getirdiler. Eğitimciler, başta ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Selbinaz Dere Bağışlar’a olmak üzere hastane yönetim ekibine gerçekleştirilen  kültür gezisi ve  ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini iletmeyi unutmadılar. 

'ALANYA'YI YAKINDAN TANITTIK'

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Selbinaz Dere Bağışlar, değerli akademisyen ve eğitimcilere ev sahipliği yapmaktan onur duyduklarını söyledi. Bağışlar, ”Böyle önemli bir eğitim programının hastanemizde gerçekleştirilmesi bizleri onure etmiştir. Düzenlenen “Acil Servislerde Etkili İletişim” eğitimi sonunda katılımcılara Alanya’mızı tanıtmak tarihi kent dokularını göstermek istedik. Kısa bir kültürel gezi düzenleyerek ilçemizi yakından tanıtmak istedik” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107