banner84

Hastanede neler oluyor?

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, açıldığı günden özellikle kalple ilgili rahatsızlıklardaki yetersizliği ile gündemi meşgul ederken, şimdi de kapatılan ameliyathanesiyle şaşkınlık yaratıyor

Hastanede neler oluyor?

ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi, hizmete açıldığı günden buyana yetersizliği ile gündemde. Hasta kapasitesi oldukça büyük hastane, şimdide kapatılan ameliyathanesiyle gündemde. Alanya Postası Gazetesi'nin birçok kez gündeme getirdiği kalp rahatsızlıklarında anjio, bayy pass gibi işlemlerin büyük umutlarla açılan ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılamaması vatandaşlar tarafından büyük tepki çekerken, hastanede daha önce de zemin ve çatılardan su alması, onkoloji gibi bölümlerdeki hekim sorunu, çocuk psikiyatrisinin bulunmaması ve yoğun bakım yetersizliği gibi konular hastalar için sorun yaratıyordu.

ÜZERİ NAYLONLA KAPATILDI

ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bu kez de Alanya Postası'nın ihbar hattına gelen görüntüler, bir kez daha dikkatleri Alanya Bölge Hastanesi’ne yöneltti. Görüntülerde, hastanenin ameliyathanelerinden bir tanesinin kapatıldığı yer alıyordu.Ameliyathane malzemelerinin koridor dışına çıkartılıp üzerinin naylonla kapatıldığı, kapıların ise kilitlendiği görüntüsü ‘Hastanede neler oluyor’ sorusunu gündeme getirdi.

BAKIM NEDENİ İLE KAPALI

Görüntülerde ameliyathanenin kapalı olması kadar bina içinde gerçekleşen yıpranma da dikkat çekti. Yaşı çok genç olan hastane binasının bu durumu akıllara yapı güvenliği kaygısını bile getirdi. Alanya Posta Tv Haber Merkezi ameliyathanenin niçin kapatıldığı sorusuna yanıtı hastane yetkililerinde aradı. Hastane yönetimi sadece 1 ameliyathanenin, bakım nedeniyle kapalı olduğunu bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107