banner165

MÜSİAD Alanya'dan aşı çağrısı

Koronavirüs'ün tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisi devam ederken şuan tek çare olarak görülen aşıya destek artıyor. MÜSİAD Alanya Şubesi'de toplumsal bağışıklığın kazanılması ve aşı yaptıranların kendi sağlı için aşı kampanyasına destek verdi.

MÜSİAD Alanya'dan aşı çağrısı

‘Dünya’yı ve Ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında toplum sağlığının önemi açısında yürütülen aşı çalışmasına destek için Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi destek verdi. 
Aşının salgın ile mücadelede büyük önem taşıdığının konun uzmanları tarafından sık sık ifade edildiğini söyleyen MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, “Ülkemizde aşı programı hızla devam ediyor. Salgın henüz ne Alanya’da ne ülkemizde ne de dünyada bitmedi. Toplumsal bağışıklığın kazanılması ve gerçek normalleşmeyi yaşayabilmemiz açısından salgınla mücadeledeki tek silah olan aşı konusunda destek vermeliyiz. Aşı sayesinde umudumuz da artıyor. Pandemi ile mücadelede virüse karşı aşı olmadan başarılı olma ihtimali görünmüyor. Halkımızın daha fazla acı çekmemesi için geç kalmadan aşısını yaptırmalı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2021, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169